Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 20 évesen, illegális a 17...

20 évesen, illegális a 17 éves barátnőm által küldött mesztelen fotókat a adattárolón tárolni?

Figyelt kérdés

Nem akarom megmutatni senkinek, pusztán kíváncsiságból kérdezem.

Egy ismerősöm csinált valami hülyeséget ami miatt át akarják nézni a rendőrségen az én külső adattárolóim amit anno kölcsön adtam neki. Én megengedtem nekik mert ezen kívül semmi nincs rajta és szerintem ezzel sincs semmi baj.


Kitörölni nem fogom mert úgy is látnák, meg szerintem semmi rossz nincs benne. Annyi, hogy mindet szabad akaratából küldte.


A válaszokat előre köszönöm.



2021. jan. 2. 21:38
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
85%
Torold ki a kepeit. Kerj ruhasakat. Meztelenul eloben ugyis latod.
2021. jan. 3. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
80%
Ezen a vonalon szerintem a 14-18 közti korosztály egy jelentős rásze büntethető lenne, vicc kicsit.
2021. jan. 3. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
53%
Sose értettem ezt a meztelen képes dolgot. Ha kell valami, gyere és tegyél érte, hogy a tiéd legyen. A csajod értelmi szintjéről is sokat elmond, már nem azért. Szerinted hány palinak vannak még róla képei? Mert ne hidd, csak neked küldött/küld..
2021. febr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
100%
Én 8 éve vagyok együtt a párommal, de egyszer sem kértem meztelen képet róla. :D Minek? :D Bármikor láthatom úgy élőbe :D
2021. febr. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!