Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez fenyegetésnek minősül?

Ez fenyegetésnek minősül?

Figyelt kérdés
Van egy lány velem volt együtt közbe ki derült, hogy van barátja, mondtam neki, hogy el mondom a barátjának ezt mivel joga van az igazsághoz. Azt mondta ez fenyegetés és fel fog jelenteni. Meg hozzá tette, hogy meg veret a tesojaval. Természetesen üzenetek vannak erre nem én találom ki. Lesz ebből bajom?
2021. jan. 3. 11:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Bajod max úgy lesz hogy valóban megvernek. Kiröhögik a rendőrségen ha ilyenért akarna feljelenteni, de téged is.
2021. jan. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azt hozza teszem olyat mondtam, hogy vagy ő mondja el vagy én, de ha ez fenyegetés akkor én vállalom a következményt
2021. jan. 3. 11:08
 3/14 anonim ***** válasza:
#2 Ez nem zsarolás nyugi, de nem is tisztességes, szerintem.
2021. jan. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Miért nem tisztességes? Szerintem mindenkinek joga van az igazsághoz
2021. jan. 3. 11:12
 5/14 anonim ***** válasza:
#4 Ugyan joga van az igazsághoz, de nem illik más dolgába ütni az orrát az embernek.
2021. jan. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát azért rám is tartozik, mert velem is együtt volt amikor igazából vele. Ez nem esik jól senkinek
2021. jan. 3. 11:15
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a fenyegetés amit ő csinál. Én vinném a rendőrségre a fenyegető üzeneteit. Aztán kicsit kikérdezném a őt meg a tesóját az örsön hogy miért is fenyegetett meg téged...
2021. jan. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ja én nem élek ilyenekkel. Szerintem a barátjának joga van tudni az igazságot. Azt találom viccesnek, hogy ilyen hozom a tesómat üzenetek mellett még ő akar feljelenteni
2021. jan. 3. 11:17
 9/14 anonim ***** válasza:
Amit a csaj csinál az fenyegetés, ráadásul bántalmazással/testi sértéssel fenyeget. Én szépen közölném vele a helyedben, hogy köszönöm a jókívánságait, szépen feljelented a rendőrségen. Ha nem is teszed meg, legalább megijed.
2021. jan. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Dehogy közlöm. Én el mondtam a srácnak mi volt. Engem hagyjon békén z érdekel. Csak arra voltam kíváncsi, hogy tényleg fel jelenthetnek - e. Köszönöm a sok választ 😇
2021. jan. 3. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!