Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mennyire gyakori, hogy igazolt...

Mennyire gyakori, hogy igazoltatnak este 8 és 5 között?

Figyelt kérdés

Nem kiszökni akarok, csak érdekel :D


Valakivel már volt ilyen, és ha igen, akkor hol?



2021. jan. 14. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Mert most kijarasi tilalom van 20.00-05:00 kozott
2021. jan. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem meg is bírságoltak. Az volt a probléma, hogy volt pofám este 10-kor kimenni havat lapátolni :D


Tiszta szánalom

2021. jan. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt itt egy kerdes, akit 130-ra vagtak meg
2021. jan. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akit meglárnak azt 100% hogy igazoltatni fogják. De ne aggódj nem áll minden utcasarkon rendőr.
2021. jan. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
2-es! Tényleg megbüntettek? Hogy volt ez, hol lapátoltál havat?
2021. jan. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#5 Igen, komolyan.

Annyi történt, hogy nem tudtam elaludni és a hó is elég intenzíven esett ezért gondoltam elgórom a havat. Az utcán csend volt, egy nyamvadt nyomvonal se volt a havas úttesten ami mozgolódást jelentett volna.

Éshát én meg gondoltam, hogy reggelre ne legyen sok kínlódás a vastag hólepel miatt, fogok egy lapátot és neki kezdek.


Aztán olyan 5 perce lapátoltam már a havat mikor hirtelen autó fényszórója tűnt fel az utca végén. Én elkezdtem ekkor futni le a garázshoz dehát alig lódultam meg, már felnyomták a kéket és pillanatok alatt ott teremtek.

Én próbáltam kimagyarázni, hogy a garázslejáró területén tartózkodtam ami magánterületnek minősül, dehát ezek se bolondok, látták, hogy le van tisztítva a járda ami közterület,ráadásul futni is láttak.

Úgyhogy a végén kaptam egy 65 ezres csekket.

Nem vág földhöz végülis, de jól sem esett. Kicsit olyan érzés volt mintha fizetnék azért, hogy dolgozhassak. (de azért miután elmentek, folytattam a lapátolást :D)

2021. jan. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Befizetted már? Mert akkor nincs mit tenni, de ha nem, akkor megpróbálhatsz azzal érvelni, hogy balesetveszély elhárításán dolgoztál. Nem tudom, elfogadják-e, de én megpróbálkoznék vele, ha én jártam volna így.

"Kijárási tilalom alól kivételt jelent továbbá az egészségkárosodással, életveszéllyel vagy súlyos kárral fenyegető helyzet."

[link]

A rendőrök mindenre rámennek, pl. 2 ismerősömet is megbüntették a vészhelyzet alatt lejárt forgalmi miatt, ezek a birkák meg befizették, pedig ha fellebbeznek, akkor a jogszabály alapján garantáltan semmissé teszik a büntetéseket.

Amúgy meg, ha van kutya, akkor ki kell kötni a kerítéshez, és ha jönnek, gyorsan megfogni a pórázt, és még úgy eltolni egy lapát havat. Azt nem tiltja semmi, hogy kutyasétáltatás közben havat lapátoljunk...

2021. jan. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7 Próbáltam, de semmi nem érdekelte őket..


Ma terveztem befizetni. Nem szeretnék később nagyobb problémát felhalmozni meg bíróságra járni. Majd ha valaki meghirdeti tüntetésként, hogy menjen ki mindenki az utcára és a büntetéseket ne fizessük be majd akkor :D

2021. jan. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Körül kell nézni aztán kész, amióta tart ez az akármi, ugyanúgy járkálok 8 után is haverokhoz stb, annyi jobban körülnézek, megjegyzem volt olyan decemberben, hogy látom ott a rendőrautó, aztán a rendőrök meg röhögcséltek egy 4-5 fős társasággal.
2021. jan. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8

65 E azért elég húzós ahhoz, hogy szó nélkül befizesse az ember. Szerintem. Én fellebbeznék, a lehetséges nyereség felülmúlja a lehetséges veszteséget.

2021. jan. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!