Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy vádlott megcsinálhat egy...

Egy vádlott megcsinálhat egy munkát a bíróságnak, ha ott baj van és a vádlott pedig ért hozzá?

Figyelt kérdés

Legyen a példánk a Békéscsabai Járásbíróság, hogy van egy ügye ott egy vádlottnak, aki nem csabai, hanem legyen debreceni. Amikor megy a bíróságra látja, hogy bent ott mászik egy konyhai csótány. Ha egy van, az azt jelenti, hogy sok van.


Ha pl. a vádlott másodálládában jár csótányt írtani, van ilyen tartálya, fúvóka a végén és közli a bírósággal, hogy ha gondolják eljön és végigpermetez a bíróságon mindent, kimenti a bajból a bíróságot.


Vagy ha egy vádlott villanyszerelő éd rosszak a lámpák a biróságon, ha felajánlja, hogy mivel villanyszerelő, megcsinálja.


Leírtam két példát.


Az a kérdés, hogy azért mert pont az adott vádlottnak az adott bírósáhon van ügye, affelől ha van valami s vádlott ért hozzá, elfogadnák a segítségét, vagy nem, mert befolyásgyanús lenne és nem lehet? Ha utóbbi, van e erre törvény?


Mert pl ügyész-ügyvéd nem lehet rokonok.


Erre van törvény?



2021. jan. 21. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"Legyen a példánk a Békéscsabai Járásbíróság"

A kérdéskiíró pedig Levike....

2021. jan. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Molyember ***** válasza:
100%
Elmeorvosin mit mondtak?
2021. jan. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Előbb itt a gyakorin akar megbizonyosodni, hogy ő valóban elmekórtani eset-e vagy még kell rá gyúrnia.
2021. jan. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
1-es, hajszálpontosan ugyanennyi szöveg elolvasása után ugyanerre gondoltam én is! :-))))))))))))
2021. jan. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Az eddogi válaszok nem a kérdésre válaszok.


Igen vagy nem?

2021. jan. 21. 23:27
 6/11 Molyember ***** válasza:
100%

Nem. Ha szükség lenne ilyen munkára, akkor pályázatot írnának ki rá, de minimum hivatalos úton keresnek meg, és munkaszerződést kötnek veled.

Szóval, mit mondtak az elmeorvosin? Eddig is elmondtál itt mindent, már érdekel a történeted.

2021. jan. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Semmit nem mondtak, majd az eredmény egy jó 2 hét múlva lesz meg.

Ott nem mondták el, mert diktafonra is felvettek mindent, és Ők még ezt átbeszélik.


Nagy valószínűséggel beszámítható leszek.


5×voltam büntetve, nem új gyanúsított vagyok, de utolsó.

Mindig beszámítható voltam. Tudatában voltam a cselekedeteimnek, nem korlátozott semmi.

Viszont mindig személyiségzavart állapítottak meg, meg, hogy a típusos autizmusom van, de ezek csekélyek.


Amúgy a gyanusítottak 90%-nál odaírja az elmeorvos szakértő, hogy személyiségzavaros.

2021. jan. 22. 01:58
 8/11 Molyember ***** válasza:
100%
Az autizmusra én is gondoltam, talán figyelembe veszik. De az, hogy már ötször voltál büntetve, és hogy legutóbb már rablás miatt tárgyalnak, az elég kemény. Őszintén szólva nem hiszem, hogy most megúszod, de azt sem, hogy lesz a büntetésnek bármi haszna esetedben.
2021. jan. 22. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"5×voltam büntetve"

Na ennyi elég is volt hogy tudjuk, ülni fogsz.

2021. jan. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Remélem a lehető leghamarabb leültetnek, mert már nagyon unom a spammelésed. A gyakori moderátorai ezt nem látják?
2021. febr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!