Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Melyik rendelet tiltja a...

Melyik rendelet tiltja a közterületen evést,ill zárt térben a leülést,ivást?

Figyelt kérdés
2021. jan. 22. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hogy mi?
2021. jan. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Budapesten,meg általában a városokban tilos közterületen enni,ill közösségi terekben inni,leülni! Nem tudtad?
2021. jan. 22. 20:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínúleg erre gondol a kérdező, de még véletlenül se tud hivatkozni arra, hogy hol olvasta: [link]
2021. jan. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3. Mit hol olvastam?

Te melyik világban élsz?


Ismerőst fo..sá büntettek ezekért a dolgokért,tapasztalom nap mint nap.

2021. jan. 22. 21:21
 5/6 anonim ***** válasza:
94%

Ismerőst ezekért a dolgokért büntették meg? Egyszer megbüntették, aztán csodálkozott, amikor ugyanazért másodszor (harmadszor? negyedszer?) is megbüntették?

Nap mint nap tapasztalod? Azt hogy csinálod? Többször is látod, amikor rendőrök ezért büntetnek? Én sose tudom, hogy másokat miért büntetnek, te hogy csinálod, hogy tudod?

2021. jan. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Te kötözködni jöttél ide vagy válaszolni! Ha azt se tudod miről van szó,lehet máshol is trollkodni!
2021. jan. 22. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!