Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Barátnőmet megcsalta a párja...

Barátnőmet megcsalta a párja amire én rajottem! Nem akartam személyesen belefolyni, ezért interneten névtelen üzeneteket írtam mindkettőjüknek,összesen 8-at! hátha így kiderul a dolog!?

Figyelt kérdés

Barátnőmet megcsalta a párja amire én rajottem! Nem akartam személyesen belefolyni, ezért interneten névtelen üzeneteket írtam mindkettőjüknek,összesen 8-at! hátha így kiderul a dolog! Illetve egy idegen telefonról 1 üzenetet, amire ők elkezdtek írogatni vissza!én válaszoltam.... Erre feljelentest tettek zaklatásert!

Ez tényleg zaklatás? Foglalkozik ezzel egyáltalán a rendőrség? Ki fog derülni hogy én voltam? És ha igen lecsuknak, vagy mi?

Meg annyi hogy az uziket kártyával fizettem, azt le tudják nyomozni?

Én csak védeni akartam a barátnőm! Már ez is bűn?


2021. febr. 6. 12:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
Igen, lecsuknak.
2021. febr. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
Igen,lecsuknak.
2021. febr. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
65%

"Nem akartam személyesen belefolyni, ezért interneten névtelen üzeneteket írtam mindkettőjüknek"

.

Ez aljasság! Honnan veszed te a bátorságot és jogot, hogy beleavatkozz mások mély magánéletébe?! Kizárólag rájuk tartozik. Az is, ha a barátnőd tud róla, vagy nem tud róla.

Az egyik volt nyomozó írt le egy bűnügyi történetet. Egy nyomorék fiatalember a tolókocsijában ülve töltötte a napjait. Unalmát azzal űzte, hogy látcsővel fürkészte a szemközti ház lakásainak ablakait. Megfigyelte, hogy az egyik lakásban, bizonyos időszakonként, amikor a férj elmegy otthonról, a nőhöz egy órán belül megérkezik ugyanaz a férfi. Belátott az ablakon, amikor a szobában beszélgettek, majd elhúzták a függönyt. 1-2 óra múlva a pasas elment. Délután meg jött haza férj.

Ez a nyomorék fiatalember felhívta a rendőrséget és elmondta egy nyomozónak, hogy mit látott, és hogy ez milyen erkölcstelen. A nyomozó kiment hozzá, és elmagyarázta neki, hogy ne avatkozzon bele mások életébe, olvasson, hallgasson rádiót, nézzen tévét, stb.

Azt történt, hogy ez a kretén kölök felhívta telefonon a férfit és elmondta neki, hogy mit művel a felesége. A férj pedig elment otthonról, kivárta, míg megérkezik a szerető, rajtakapta őket, és másnap megfojtotta a feleségét.


Úgyhogy jobb ha befogod és a saját magánéleteddel foglalkozol.

2021. febr. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok!

Igen! Zaklatás súlyos esete, és el fognak ítélni. Te n me vagy/voltál barátnő, hanem egy pletykára éhes, primitív liba.

2021. febr. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
3) a tolószékes személy helyesen járt el.
2021. febr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja! És IP, telefon alapján bármilyen ál e-maillel és álnévvel is felgöngyölítenek és büntető eljárás alá vonnak. Úgyhogy sürgősen leplezd le előttük magad, kérj bocsánatot, bízz abban, hogy visszavonják a feljelentést és takarodj ki az életükből.
2021. febr. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
43%

5-ösnek!

A tolószékes személy egy beteg lelkű kretén volt, aki messzelátóval célzottan megfigyelte azt a házaspárt és külön a nőt. Amit elkövetett,

önmagában bűncselekmény. Tetézte ezt azzal, hogy gyakorlatilag közvetve uszította a férjet.

Soha nem lehet tudni, hogy két ember, egy házaspár között miért történik az, ami. Ha véleményt kér, óvatosan lehet válaszolni, de beleavatkozni, uszítani tilos, mert könnyen börtönben találhatja magát a nagy erkölcs csősz.

2021. febr. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%
Erkölcsileg helyesen járt el.Elítélték?Mert ha nem,akkor a törvény szerint sem követett el semmit.Aki félrekefél az viselje a következményeit.
2021. febr. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
És ha izgatja őket, hogy megcsalja, akkor mivan? Ha még arra se vagy képes, hogy személyesen beszélgess a barátnőddel, akkor hagyd őket békén.
2021. febr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
81%

Hozzászólók, tökre elvittétek a témát mindenféle rossz irányba.


Kérdező: Szóval szerintem igen, le fogsz bukni. És feltehetőleg eljárások is indulnak majd ellened. Mivel két embernek írtál üzenetet, többrendbeli zaklatásért kell felelned. Miután tudsz a feljelentésről, és tovább játszod az ártatlant, bejátszik majd a megtévesztés is.


Az ilyennek jobb elébe menni, jelentkezz a barátnődnél, őszintén mondd el neki, mi történt, és mivel egy konfliktuskerülő (sz@rkavaró) irányba terelted el a dolgot, kérj bocsánatot. Így ő visszavonhatja a feljelentést, és ki is dobhatja a paliját. Te meg maximum a barátságot fogod elveszíteni.


Ha nem tereled el őszinte irányba még időben a dolgot, valószínűleg büntetőeljárás, és magas pénzbüntetés lesz a sorsod, mindemellett a barátságot is mindenképpen elveszíted. Plusz ha egy bal lábbal felkelt bíróban botlasz, igen esélyes mindezek mellett a kényszergyógykezelés is, mert valljuk be, elég beteg dolgot tettél.

2021. febr. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!