Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kezdő tárgyaláson a bíróság...

Kezdő tárgyaláson a bíróság meghallgathat e egy tanút akit az ügyvédem tanúnak ajanlt de kezdő tárgyalás előtt nem kapott idézést ?

Figyelt kérdés
Meg kérdezem az ügyvédem de ma már nem tudom sajna . Az érdekelne hogy ha a kezdő tárgyalás előtt az ellenkerelemben az ügyvédem kéri hogy hallgassa meg a bíróság XY tanút akkor erre a kezdő tárgyaláson kerül sor vagy majd a következő tárgyaláson ha kap idezőt a tanú .

2021. febr. 8. 19:58
 1/2 A kérdező kommentje:
Úgy ertem kezdő tárgyalás hogy meghallgatásra kaptam idézést nem pedig tárgyalásra
2021. febr. 8. 20:09
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Előkészítő űlés van először, ott nem szoktak tanút mdghallgatni, hsnem ha tárgyalás lesz az ügyben, majd ott hallgatnak meg tanúkat. Viszont előkészítő űlésen már lehet indítványozni tanú meghallgatását.
2021. febr. 9. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!