Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha facebookon kamuzok a...

Ha facebookon kamuzok a kijárási tilalommal kapcsolatban akkor elvisznek a rendőrök?

Figyelt kérdés

Elég ismert facebook oldalakat szerkesztek, csoportokban tevékenykedek, természetesen álnéven és nagyon sok követőm van. Persze gyíkok, de imádok röhögni azon, hogy elhiszi a sok maki, hogy miket írok. Ez csak hobbi, amúgy csak egy egyszerű buszsofőr vagyok így van időm, főleg ha váltós vagyok. Ezért is jó ez a meló. :D


Kitaláltam azt, hogy mondjuk 19:57-kor léptem haza egy ismerősömtől és a katonák már állítják a kordonokat és orosz akcentussal mondják, menjek otthonomba.

Sok csóka elhinné mert ezek rettegők , se munkájuk se bátorságuk meggyőződni az ellenkezőjéről.


Jó lenne kiírni, csak következményektől tartok. Ne ítéljetek el miatta, mindenki majd azt kapja a sorstól amit megérdemel, tisztába vagyok vele, hogy a pokolra jutok.



2021. febr. 9. 08:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Hát már hogyne. Ez rémhírterjesztés.
2021. febr. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%

Nem lehet rémhírterjesztés ha mindenki elhiszi. Akkor kaphatnál büntit ha valaki olyan van a csoportba akinek leesik, hogy kamuzol és bíróságra viszi ezt.


De amúgy hatalmas arc vagy :D Így tovább, csak azért óvatosan, jól válogasd meg kiket veszel fel :)

2021. febr. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
lehet
2021. febr. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A pokol az hagyján, de ha neked buszsofőrként (ergo felnőtt emberként) csak ennyi szórakozásod van, csak sajnálni tudom a jelenlegi életedet.
2021. febr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi, igen elég rossz ez így, tudom, hogy rossz ember vagyok.
2021. febr. 23. 22:22
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 Dehogy vagy! Ne foglalkozz a negatív emberekkel.
2021. febr. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6. Miért, szerinted ez egy kicsit is vicces?
2021. febr. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 Igen! Aki hülye megérdemli, hogy félre vezessék. Ebből fog tanulni.
2021. febr. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8. Az egy dolog, csak nem értem, hogy ebben mi a poén, főleg felnőttként. Ha még mondjuk a nagyon unatkozó, általános iskolás Petike csinálja ezt, azt mondom, hogy ok', kit érdekel. Csak mondom, elég szomorú élet lehet ez.
2021. febr. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igen, általános suli óta azaz 6 éve csinálom ezt.. a szégyellem , hogy Orbán Viktor miniszterelnök nevű csoport elődjét azt én bomlasztottam szét 2013 végén, akkor ilyen 4 ezer fős volt és benyaltam magam adminnak aztán egyik esete kivágtam mindenkit, sajna hibáztam mert aki most náluk vezér azt benne hagytam és az öreg nem tudott aludni, látta, hogy fogy a csoporttag. Azóta 60 ezer fős lett az új. De csak 15 voltam akkor, no. Egyébként 62-nek adtam ki magam. :D . Egy előnyöm lett tudom kik a nagy fidesz meg a ellenzéki fanok, pl. A szégyellem , hogy ov miniszterelnök csoport nagy vezére a Lánchídon nyomatta az anarchistát, utána ment vicc osztályra mert megbolondult, fidesz fóbiás lett.


Annyi sztorit tudok, napestig mesélhetném, persze "ki hiszi el" jogos, mert nincs screenshot. ( meg persze kit érdekel.. mondjuk régóta szeretnék bérkommentelő lenni, ilyen infók facebookon sokat érnek, ha csak azt nézzük, hogy a egyes kormány firkászoknak egy 50 ezres kedveltségü oldalt 240 ezerért vettek meg ). Ellenzék legalább hírdetésekre költ és úgy szedik össze a lájkolókat. Ahhh, ez érdekelt valakit innét?

2021. febr. 24. 00:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!