Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Attól, hogy egy lány kapcsolta...

Attól, hogy egy lány kapcsoltaban van és barátja van, ráírhatok a Facebookon közeledés, beszélgetés barátkozás képpen?

Figyelt kérdés
Csak távolról, látásból lehetek ismerős a számára.

2021. febr. 8. 12:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Persze, miért ne írhatnál rá? Legfeljebb nem ír vissza.
2021. febr. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Ráírhatsz, de normális esetben azonnal el fogja utasítani. Nem ez a módja a barátkozásnak, szóval azonnal tudni fogja, hogy ez nem a valódi célod.
2021. febr. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Ilyenkor mindig abba gondolj bele hogyha a te barátnődnek írogatna valami gerinctelen kis sunyi buzeráns "közeledés, beszélgetés, barátkozás" céllal, akkor annak Te mennyire örülnél?
2021. febr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

3

Rendszeresen kap a barátnőm ilyen üzeneteket, mi nagyon jól elszórakozunk rajtuk. :D

2021. febr. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

"Rendszeresen kap a barátnőm ilyen üzeneteket, mi nagyon jól elszórakozunk rajtuk."


Milyen könnyű a vonzó nőknek...

Sajna engem nem bombáznak a vonzó és szinpatikus nők közeledős, beszélgetős, barátkozós, ismerkedős üzenetekkel ezért ebben az "elcseszett" 21.-ik században néha kénytelen vagyok így próbálkozni...

Én is tré dolognak érzem, de néha csak ez az egyetlen lehetséges út, ha nincs semmiféle egyébb közös személyes találkozási pont vagy lehetőség az esetleges közelebb kerüléshez.

2021. febr. 8. 13:19
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Oké, ez mind szép és jó, de nem lenne bölcsebb dolog szingli lányokra írni?
2021. febr. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hahahaha persze, mindenki ilyen szánalmas sunyi szarokkal akar barátkozni :D
2021. febr. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Inkább olyanra írnék és próbálkoznék aki tetszik és vonz... még ha az is van kiírva a profiljára, hogy kapcsolatban van. Legfeljeb elutasít, vagy mint ismerős barát elfogad... Mi egyéb történhet?


Írtam már szinglinek jelzett facebook profilos nőre, aki végén megírta, hogy barátja van és ne próbálkozzam...

Na ezért mondom, hogy az "elcseszett" 21.-ik század...

2021. febr. 8. 13:25
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem a 21. század az elcseszett, hanem az az egyén, aki foglalt emberre nyomul. Gusztustalan hányingerkeltő szardarab.
2021. febr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

8

Csak te vagy a béna, sajnálom. Én anno (kapcsolat előtt) nagyon könnyen ismerkedtem interneten és személyesen is.

2021. febr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!