Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valaki a rendőrökre kiabál...

Ha valaki a rendőrökre kiabál és elkezdi szidni meg gyalázni a családjukat az utcán tényleg bevihetik?

Figyelt kérdés
Csak mert elméletileg szólásszabadság van ennek ellenére mégis halottam olyat hogy valaki azt mondta a rendőrök azzal fenyegették meg hogy beviszik csak mert elkezdte őket követni az utcán és szidni őket meg gyalázni a családjukat mert utálja a rendőröket. Na de több ehhez hasonló esetet is halottam. Nem tudom mennyire igaz csak az érdekek hogy bevihetik e? Ha ezért nem akkor mondjuk ha fenyegeti a rendőröket például a megölésükkel akkor már igen? Ha már ezért is igen akkor ennél kevesebbért is? Mikortól vihetnek be valakit Magyarországon a rendőrök a szavaiért?

2021. febr. 22. 21:10
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrrel nem szabad soha ellenkezni. Amit mond, az a törvény és pont. Ha meg visszaszólsz neki, akkor magadra vess. Ha valami nem tetszik, lehet csomagolni.
2021. febr. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
100%

#40: OMG! :-DDDD


Szerintem ugyanaz lehet! :-D


Ilyen hülye ember nincs is! És mégis! :-DDD

2021. febr. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
100%

És van másik is...

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__rendorseg__10979657..


Szerintem ezeket mind ugyanaz a troll írogatja ki...

Grafomániás őrült. :-D

2021. febr. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
100%

"Gyenge alantas jellemre ez miért is utalna?"


Mit kell ezen magyarázni te szerencsétlen? Utcán ordibálni, más anyját szidni, káromkodni... szerinted milyen emberre utal? Még te írtad le a kommenteidben, hogy a rendőr miért megy le a szintjére. Akkor jól tudod miről beszélek.


A gyilkosok nagy részét sem kapják el. Meg amúgy őket azért jobban keresik, mint valakit, aki megütött egy másik embert.


"Egyébként te valami kis faluban élsz? Csak mert eléggé falusiasnak tűnik a mentalításod. Bár Magyarországon Budapestet kivéve kb bármelyik város elmenne szinte falunak is."


Budapesti vagyok. Einstein.

2021. febr. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 A kérdező kommentje:
37-es a 29-es válasznak pont minden szava azt bizonyítja hogy tévképzetei vannak a valóságról.
2021. febr. 23. 12:22
 46/51 A kérdező kommentje:
39-es igen ez tényleg így van de nem ti tehettek róla... Én jöttem a Gyakori kérdések oldalra túl naív lett volna normális válaszokat várni.
2021. febr. 23. 12:24
 47/51 A kérdező kommentje:

41 Elég primitív fasiszta hozzáállásod van. Amerikában az ilyen hozzálláa miatt kellet pár hónapja gyújtogatva rombolva és randalírozva harcolni az igazságért. A rendőrösl légy figurákat is bevonták már ahogy a rendőrös sorozatokat is levették bizonyos tv-kről. A rendőrök szava nem jelent semmit ezt el kell fogadnotok! Magyarországra is kéne valami olyasmi mint USA-ban a BLM. Egyébként a belinkelt kérdéseket nem én írtam ki de az egyiket olvastam amiatt tettem fel ezt a kérdést.



44 bizonyos értelemben elég primitív szint a másik családját ok nélkül gyalázni az utcán de hogy gyenge és alantas jellemre miért utalna azt még mindig nem magyaráztad meg. Ez bunkóságnak vagy pedig antiszociális viselkedésnek elmegy de gyenge és alantas jellemre távolról sem utal. A mentalitásod akkor is falusias ha Pesti vagy.

2021. febr. 23. 12:31
 48/51 anonim ***** válasza:
100%

#47 Neked az a harc az igazságért, hogy megostromolták a Capitoliumot?


Az meg gusztustalan, hogy te, budapestiként azt hiszed, csak ti léteztek az egész országban.

2021. febr. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
100%

"bizonyos értelemben elég primitív szint a másik családját ok nélkül gyalázni az utcán de hogy gyenge és alantas jellemre miért utalna azt még mindig nem magyaráztad meg. Ez bunkóságnak vagy pedig antiszociális viselkedésnek elmegy de gyenge és alantas jellemre távolról sem utal."


Gyenge, mert nem tud uralkodni az érzésein, ezért lealacsonyodik egy bizonyos szintre. Alantas, mert észérvekkel nem tud feljönni, ezt tudja, de nem fogadja el, ezért személyeskedni kezd és ismeretleneket sérteget.


"A mentalitásod akkor is falusias ha Pesti vagy."


Nincs olyan, hogy falusi mentalitás. Egy ilyen kifejezés tájékozatlanságra és szűk látókörre utal. Sokféle ember lakik falun is. Hidd el nekem, Pesten sem értene egyet veled ebben az emberek nagy többsége.


Arra mindig nem reagáltál semmit, hogy a szólásszabadság nem azt jelenti, hogy bárkit bármikor gyalázhatsz. A verbális bántalmazás ugyanúgy bántalmazás, mint a testi. A legtöbbször nem olyan súlyos, de attól még bántalmatazás, ugyanúgy kezelendő.


A BLM meg egy cirkusz. Miért akarsz ide is olyat? Egyáltalán nem a feketék egyenjogúságáról szól már, hanem a fehérek iránti gyűlölet levezetéséről. Ártatlanokat bántanak. Ugyanúgy bűnbakot keresnek, mint a nácik annó. Ugyanaz az ideológia, áldozatkultúra van a nácizmus és a BLM mögött.


Ellenzéki vagyok amúgy, ki nem állhatom a kormányt, de ebben nincs igazad.

2021. febr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
100%

Na eljutott a kérdező a nácibunkóig.... Az érvtelenség biztos jele! :-D


[link]

2021. febr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!