Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valaki a rendőrökre kiabál...

Ha valaki a rendőrökre kiabál és elkezdi szidni meg gyalázni a családjukat az utcán tényleg bevihetik?

Figyelt kérdés
Csak mert elméletileg szólásszabadság van ennek ellenére mégis halottam olyat hogy valaki azt mondta a rendőrök azzal fenyegették meg hogy beviszik csak mert elkezdte őket követni az utcán és szidni őket meg gyalázni a családjukat mert utálja a rendőröket. Na de több ehhez hasonló esetet is halottam. Nem tudom mennyire igaz csak az érdekek hogy bevihetik e? Ha ezért nem akkor mondjuk ha fenyegeti a rendőröket például a megölésükkel akkor már igen? Ha már ezért is igen akkor ennél kevesebbért is? Mikortól vihetnek be valakit Magyarországon a rendőrök a szavaiért?

2021. febr. 22. 21:10
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
73%
Tipikus "ki ha én nem, nekem mindent szabad" libbant vagy, aki elkezd hisztizni ha elkenik a száját, és szembesítik a valósággal, hogy még sem lehet mindent.
2021. febr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!