Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A műanyagégetés a lakásokban...

A műanyagégetés a lakásokban valójában csak a lakásokhoz tartozó kémények megszüntetésével szűnne meg? (kivéve engedélyezett gázkémény). Gondolom amíg van kazán, van kémény, el fogják égetni a műanyagot.

Figyelt kérdés
Bónusz plusz kérdés: Nem lehetne legalább a fából készült tárgyakat kevésbé összefestékezni? Így még a régi bútort sem lehet elégetni. Mindent állandóan újrafestenek minden tele van festékkel.

2021. febr. 22. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenhol van vezetékes gàz, ugye?
2021. febr. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Dehogy van, nem mondtál ezzel újdonságot. Nem holnapra értettem hogy reggelre oldódjon meg ez. Hanem előbb utóbb meg kell oldani. Katasztrófa amit művelnek a műanyag égetéssel. Ha nincs pénze mással fűteni, költözzön össze a rokonokkal. Ez kb olyan mintha a gyilkosságot engedélyeznék, mert jaj szegénynek muszáj volt rablógyilkosnak lennie mert hát ő családot akart pulyákat és neki kutya kell cigi és külön lakás. Ez nem működhet így, hogy műanyagot égetnek. A szilárd tüzelésű kéményeket regisztrálni kellene és komolyan megfigyelni aki műanyagot éget azokat szállókba tenni.
2021. febr. 23. 00:30
 3/4 Molyember ***** válasza:
66%
Igazad van, mert tényleg probléma, hogy az emberek kb. mindennel fűtenek, ami éghető, és ennek jelentős része műanyag. Viszont ezt senki sem jókedvében teszi, a szegénység nem választás kérdése, hiába tűnik úgy a másik oldalról, és ha bünteted, akkor rosszabb lesz.
2021. febr. 23. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én se vagyok az a hu de gazdag, tudom milyen ha nincs valamire pénz, pl kajára se csóró egyetemista koromban. Pénzzel büntetni tényleg öngól lenne, ezért kellene fizikailag konkrétan megakadályozni. Nagyon káros az egészségre, egész településeken betegségeket okoz néhány problémás ház.
2021. febr. 23. 12:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!