Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szülők behajthatják rajtam a...

Szülők behajthatják rajtam a felnevelésem költségét?

Figyelt kérdés

Kamatos kamattal kiszámolták, hogy mennyit költöttek rám.

Kaja, ruha, fűtés, egy kicsit nagyobb ház és minden amit az elmúlt 20 évben miattam fizettek és most több milliót szeretnének kártérítésként.


2021. márc. 25. 00:13
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
92%
Nem kérted, hogy megszüless, hanem már bocs, ezt nem szeretik az emberek kimondani, de az ő önző boldogságkeresésének eredménye vagy. Ha itt valaki fizessen, akkor inkább ők..
2021. márc. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
90%

Semmilyen formában nem hajthatják be rajtad, valamint a szülőtartásira is csak nagyon kacifántos módon tudnának kötelezni, abban az esetben ha munkaképtelenek.


Én a helyedben nem beszélnék velük többet az életben.

2021. márc. 25. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
92%
Háziállatoknak is benyújtják a számlát? Viccesek, semmivel nem tartozol nekik. Ha szóbahozzák, mind meg nekik, hogy sajnos ez a befektetés nem sikerült, máskor másba rakják a pénzt.
2021. márc. 25. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
27%
Mennyi ez az összeg?
2021. márc. 25. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
92%

🤣🤣🤣


Mondd hogy oké, pereljenek be. Körberöhögik őket. A szulotartas amúgy annak a szülőnek jar, aki onhibajan kivul nem kepes magat eltartani. Az egyik feltétele az, hogy a tartásra kötelezett tárását ne veszélyeztesse. Igen ritkán ítélik meg és minimális, pár ezer forintos összeg lesz általában. Kb esélytelenek rá a szüleid.

2021. márc. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
89%
Én csak annyit mondanék, hogy majd a bíróságon találkozunk és majd a bíróság dönt. Addig is minden számlát és beszélgetést rögzítenék elraknék. Közben azért megemlíteném nekik, hogy ők is gyűjtsék a pénzt, mert az államnak vissza kell fizetniük amit utánad felvettek mint családi pótlékot és adókedvezményt.
2021. márc. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
80%

"Addig is minden számlát és beszélgetést rögzítenék elraknék."


Minek?

2021. márc. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
57%

" Pont úgy jött elő a téma, hogy elköltöztem és lezárásképpen benyújtották a számlát. "


Nem lehet, hogy így akarnak haza rángatni, mert hiányzol nekik?


Semmi jog alapjuk nincs arra amit követelnek.

2021. márc. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
64%
Ugye csak vicc hogy van ennyire fillérbszó szülők?
2021. márc. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
67%
Ugye vicc, hogy van olyan felnőtt ember akiben felmerül hogy ezt megtehetik?
2021. márc. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!