Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha büntető eljárás folyik...

Ha büntető eljárás folyik ellenem, de engem mèg nem kerestek, attól még rakhatnak előzetesbe?

Figyelt kérdés
Csalás ügy, nem éri el az 500ezret, meg van még egy ügy az nem tudom mi lehet. Engem még nem kerestek, de folyamatban van az ügy. Lehet belőle olyan hogy egyszer csak jönnek és elvisznek? Nem Levike vagyok.
2021. márc. 27. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

:D

Tudjuk, hogy nem Levike vagy. Levike nem kerül előzetesbe.

2021. márc. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

lehet

attól függ fennáll-e a nyomozók szerint az esélye, hogy meglépsz vagy bizonyítékot semmisítesz meg


de 500 ezer ft csalással nem leszel a bróker marcsi

2021. márc. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha olyan dolgot teszel, amivel veszélyezteted azt, hogy a jelenléted biztosítható legyen az eljárás során, akkor bármikor letartóztathatnak. Pl. fogod magad, egy szó nélkül elmész külföldre, nem veszel át semmilyen hivatalos iratot és idézésre emiatt nem jelensz meg. Simán kattanhat érte a bilincs. De ha semmi olyat nem csinálsz, nem veszélyezteted a nyomozást, elérhető vagy, együttműködsz, akkor nem fognak letartóztatni.
2021. ápr. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!