Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Telekszomszéd a nagy szélben...

Telekszomszéd a nagy szélben bográcsban főz és az én kertembe hordja a szél a hamut, parazsat?

Figyelt kérdés

Előbb volt egy bazi nagy széllökés, a hamut, parazsat behozta a szél a kertembe, ugrottam is a vödör vízzel. A házuk mögött van a bogrács, ezek meg a ház előtti részen dajdajoznak, néha hátramegy valaki rakni a tűzre. itt van az egész rokonság kb.


Átmentem szólni, de leugattak és inkább pálinkával akartak itatni.


Mit jó tenni ilyenkor?



2021. ápr. 3. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


De azért jól gondold meg mert utána olyan rossz viszonyba leszel velük mint még soha. Bizonyíték nélkül meg nem is feltétlen adnak neked igazat, tehát videófelvétel nem ártana az esetről.

2021. ápr. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mindentudó99 ***** válasza:
0%
A szomszédod legalább tud élni.
2021. ápr. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rendesen kiépitett a tüzelöhely vagy csak olyan "tábortüz"? Milyen tüzgyujtási rendeletek vannak érvényben most nálatok?
2021. ápr. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jelentsd be a tűzoltóságnak
2021. ápr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mindentudó99 ***** válasza:
Szólj tek-nek.
2021. ápr. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!