Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha holnap olyan személlyel...

Ha holnap olyan személlyel megyek ki horgászni akivel nem egy fedél alatt élünk akkor tényleg maszkot kell viselni?

Figyelt kérdés

Megnéztem a tájékoztatót erről de nem egyértelmű, hogy a kiírás értelmében sporttevékenységnek számít e a horgászat. A MOHOSZ erre külön nem tért ki.


Most akkor ez, hogyis van?



2021. ápr. 4. 17:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
Igen,kell a szájkosár valószínű mert megy a para hogy egymást megfertőzhetitek,mintha azonos háztartásban lévő nem tudna megfertőzni téged ha arról van szó🤦‍♂️🤦‍♂️Ennyi erővel akár otthon is kéne viselni non stop merthát ki tudja mit hoz haza az ember
2021. ápr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ja és a horgászat azért nem olyan sporttevékenység mégsem mint mikor valaki egyénileg elmegy kocogni vagy mit tudom én gyorsgyalogolni.Szabadtéri maszkviselés mennyit ér ha ennyi a fertőzött mégis?Elgondolkodtató azért....Más ha buszon viseled vagy bármilyen más zárt térben,annak van értelme
2021. ápr. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%
Viselne a franc.Ennyire féltek a torpetol?
2021. ápr. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én nem csak a kérdező kérdésére válaszoltam🤷‍♀️
2021. ápr. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha megvan a másfél méter távolság egymástól (pl. külön stégen pecáztok), akkor nem kell maszkot viselni. De ha egymás mellett ültök egy kartávolságnyira és nem éltek egy háztartásban, akkor igen, valóban kell.
2021. ápr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez az 5-ös,én is ezt írtam.Csak ha átgondolja az ember akkor arra jut hogy ugyanúgy az azonos háztartásbeli is meg tudja fertőzni a horgászót,nem?Ezért olyan értelmetlen ez a szabály is mint sok amit kitaláltak
2021. ápr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"az ember akkor arra jut hogy ugyanúgy az azonos háztartásbeli is meg tudja fertőzni a horgászót,nem?"

Ha más személy tartózkodik védőtávolságon belül a horgászhelyen apukával és mondjuk gyermekével, akkor ugyanúgy fel kell venni a maszkot. Egymásra nem kell tekintettel lenni az egy háztartásban élőnek, hisz otthon se viselnek nyilván maszkot egymás jelenlétében, akkor az utcán minek? De ha mondjuk apuka és gyermeke pecázik és a stégre leül pecázni apuka haverja, akkor mindenkinek maszkot kell viselni. Nyilván, ha apuka haverja 1 stéggel arrébb ül le, akkor már nincs fertőző távolságban.

2021. ápr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Jó nagy hülyeség ez az egész hacacáré ennyi a véleményem
2021. ápr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
56%

Nyugi 8-as, nekem is megvan a véleményem erről az egészről. :)

Nincs gond azzal, hogy figyeljünk a másikra, de ami itt védekezés címszó alatt folyik az országban, az egyszerűen nevetséges.

2021. ápr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
39%
Tényleg vicc kategória.....Nem normálisak
2021. ápr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!