Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi van akkor ha visszalépek...

Mi van akkor ha visszalépek attól hogy vádlott vagyok?

Figyelt kérdés
Szóval történt egy könnyű testi sértéses ügy még 3 évvel ezelőtt, valami iszonyat lassan haladt, második vallomást nyáron kértek tőlem, amikor már alig emlékeztem rá. Most kaptam egy levelet, hogy lesz előkészítő ülés amin nem kötelező részt vennem, viszont mi történik akkor ha ott bejelentem, hogy én már túlléptem ezen az ügyön, nem szeretném ha vádlott lennék, visszalépnék ettől? Nem lesz a jövőben tárgyalás, egyáltalán milyen következményekkel járna?

2021. ápr. 4. 21:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
:D
2021. ápr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, mint láthatod nem vagyok ebben otthon, azért is kérdeztem. Nekem felesleges idővel járna elmenni tárgyalásokra, plusz tényleg nem érdekel már az ügy, több, mint 3 éve történt.
2021. ápr. 4. 21:50
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Csak ha viszel magad helyett valakit aki átvállalja.
2021. ápr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%

De te vagy a vádlott...


Ugye ez kamu?

2021. ápr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Félreírtam, nem szeretném hogy sértett lennék.

Elnézést, nem vettem észre, szóval sértett vagyok az ügyben és ettől lépnék vissza

2021. ápr. 4. 21:58
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Hát ha visszalépsz akkor nem leszel többé vádlott és lezárult az ügy.
2021. ápr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%
Ja persze. Ha kapsz börtönbunzetest, közlöd majd a bíróval, hogy bocsika, én már tullepem az ügyön rég. Vonuljon be helyettem Julis néni.... 😂😂😂😂
2021. ápr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Mint írtam SÉRTETT vagyok, csak másra fókuszáltam és ezért írtam vádlottat kétszer is.
2021. ápr. 4. 22:00
 9/18 anonim ***** válasza:
59%

amit leírtál ügy az magánvádas


ha a vádló azaz te nem mész ela tárgyalásra ejtik az ügyet

2021. ápr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
59%
Sertettkent visszaconhatod. Nagyon nem mindegy hogy sértett vagy vádlott., 😂 előző voltam.
2021. ápr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!