Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jól értelmezem? A sportese...

Jól értelmezem? A sportesemények esetében csak addig kérhetik a védettségi igazolványt, amíg tart a járvány, tehát kb nyár? (ha vége lesz semmi értelme nem lenne, h kérjék) A munkahelyek csak addig kérhetik, amíg tart a járvány.

Figyelt kérdés
Tudom h csak bizonyos munkahelyeken kérhetik ... (igazolvány, teszt)

2021. ápr. 8. 12:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
#9 Négy levelet kaptam tőled, szerintem azt már nevezhetem üzeneteknek. Válaszoltam is. ITT kérdezz ha valamit ezen kívül szeretnél. A higgadt embert nem zavarja ha valaki megírja, hogy nem magánlevélben szeretné folytatni.
2021. ápr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
4-et? Kettőt küldtem :P de túl értelmes választ nem kaptam.
2021. ápr. 8. 13:58
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

#12 Négy üzenetet küldtél.

" Zoli19860417 Re: védettségi ma 13:24

Zoli19860417 Re: védettségi ma 13:11

Zoli19860417 védettségi ma 12:59

Zoli19860417 védettségi ma 12:55 "

Akkor a válaszaim is ide kerülnek:

"Leírtam. Attól mert "nyárra túl leszünk" a járványon, nem jelenti azt, hogy nem is tud újra visszatérni könnyedén ez a mostani rossz helyzet.

Azért kell majd ezeken az eseményeken a védettségi igazolvány mert nemzetközi események és a határokat is szeretnénk megnyitni. Nem csak ide jöhetnek külföldiek, mi is mehetünk majd máshová, olyanokkal találkozhatunk ismét akiktől behozhatjuk a vírust újra vagy éppen el tudjuk terjeszteni egymás között ismét, mint ahogy történt tavaly nyár végén is.

ha van egy védettségi igazolványa az ott megjelenőknek, akkor őket már nem kell attól félteni hogy egymásra veszélyt jelentenének egy ilyen rendezvényen.

Nem kizárni akarnak ezzel másokat, hanem lehetővé tenni a rendezvények megtartását és legalább azok megjelenését akiket már nem kell a megbetegedéstől félteni."

"Nem, ez nem diszkrimináció, ez egy döntés.

Most sem mehet a közoktatásba olyan gyerek akinek nincsenek meg a kötelező védőoltásai, nem dolgozhat az egészségügy bizonyos területén az akinek nincsen hepatítisz elleni védőoltása vagy influenza ellen nincsen beoltva."

Hogy te ezt sem voltál képes megérteni, hanem kötözködsz tovább, az már a te dolgod.

2021. ápr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Megnéztem és 2!!!!! üzenet volt.

de mindegy..


Nem kötözködöm, hanem leírtam a véleményemet, a tiéddel szembeni ellenvéleményemet, az még nem kötözködés.


Zavar, hogy ellenkezik a véleményem?


Tipikus magyar hozzáállás, ha nem értek egyet az már kötekedés :D Tipikus primitív.


Egy csomó mindennel "vitatkozhatnék" veled.

2021. ápr. 8. 14:05
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Na, megtalált egy laposföld hívő is.

Kedves Perth(WA)!

Kérlek ne írj üzeneteket te sem, ha kérdezni akarsz valamit akkor írd meg itt, nyilvánosban!

És nem, nincsen chip a covid védőoltásokban, nem kötelezőek a védőoltások, nem fog téged jobban zombivá változtatni, mint amennyire megtették veled a már eddig beadott védőoltásaid.

2021. ápr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
nem is írtam azóta, hogy kérted h ne :D meg én nem írtam chip-ekről, meg lapos földről.. :D
2021. ápr. 8. 14:39
 17/18 anonim ***** válasza:
52%

#15


Senki nem mondta, hogy chip van az oltásban, te nem tudsz szöveget értelmezni...


De besúgónak jó lennél, Putyin elvtárshoz jelentkeztél már?

2021. ápr. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#16 Olvasni azért tudsz ugye? Szerintem gondold át hogy mit jelent a "Kedves Perth(WA)" megszólítás! Talán hogy nem neked szólt a válasz, hanem neki.
2021. ápr. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!