Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hivatkozhatok online órán...

Hivatkozhatok online órán hogy lehallgathatnak?

Figyelt kérdés
Hivatkozhatok onlien órán, hogy enm kapcsolom be a kamerám és beszélek, mert félek hogy lehallgatnak?

2021. ápr. 11. 18:59
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

#17


Neked nincs vagy még nem volt online órád? Ott mit csinálsz, ha kérik, hogy kapcsold be a mikrofont, kamerát?

2021. ápr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

Messengeren NEM beszélek hanem írok. Csak telefonon, így nem kell mikrofon. Így olyan, mintha nem is okos telefonom lenne, ezért NEM TUDNAK lehallgatni..

Nem vagyok informatikus sem mérnök, ezért bocsi ha valamit nem szakszerűen írtam, de így már remélem érthető!

2021. ápr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 Micimacko67 ***** válasza:
91%

A telenodon te mube beszélsz?

S ha te joghallgató vagy, meg sosem hallottál bűnügyek esetében telefonok lehallgatasáról?

2021. ápr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

Nem joghallgató ez, hanem egy alufóliasisakos üldözési

Mániás OPNI-szökeveny! 😂😂😂

2021. ápr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
91%

"ezért NEM TUDNAK lehallgatni.."


A messengeres szövegeidet viszont lehallgathatják, ha akarják.

2021. ápr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

igen, a hagyományos mobiltelefont is lehallgathatják, de azt jóval nehezebb, mert be kell "poloskázni". Az okostelefont sokkal könnyebb lehallgatni főleg bekapcsolt mikrofon és kamera mellett.

Én így tudom és az egyik tanáromtól tudom. Bocs, ha tévedtem

2021. ápr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

Ezt mqr nem tudja eggy joghallgató... 😂😂😂


Tényleg érxemes megnézni az osztrák politikusok nyilvanosságra hozott üziváltásait... hetek óta tele van vele a sajtó

2021. ápr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Joghallgató, feljebb kérdezték az online órát, amire nem reagáltál? Azt hogyan oldod meg?
2021. ápr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

Mivel többnyire csak prezentáció van és letölthető anyagok, így nem kell kamera és mikrofon. Ha nagy ritkán mégis, akkor a leragasztott kamerát arrébb pöckölöm, de telefonon akkor sem engedélyezem soha.

utána vissza az egész. Így csak arra a kis időre tudnak megfigyelni, nem egész nap. Tudom nem az igazi, de nem tudok jobbat. Megértem, ha valaki (kérdező) is fél.

2021. ápr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Pszichiáterért kiált... 🤣
2021. ápr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!