Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Vadászterületen lehet sétálni?

Vadászterületen lehet sétálni?

Figyelt kérdés
A gyár, ahol dolgozok, és az otthonom között van kb. 10 km szántóföld. Ez egy vadásztársasághoz tartozik, szoktak is lenni néha nyulak. Nekem sokkal kényelmesebb és olcsóbb lenne ezen az úton közlekedni. Ezt lehet?
2021. ápr. 11. 20:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Az nyilván attól függ, hogy mi van olyan messzire... Valamint hogy neked a 100+ k kerülő mennyire éri meg, ha egyébként meg a kérdés tárgya magánterületre lépés jogosulatlanul, mindössze 9 km miatt...
2021. ápr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
46%

áhh... ne provokáld... a vadászok úgy gondolják az egész ország az övék.

Én rengeteget kerékpározom és sajnos sok vadászos konfliktusom volt már.

Fenyegessétek a jó édes...-t puskával ti elfajzott dagadt, ostoba, alkoholista szerencsétlen senkiházi nyomorékok!

A vadgazdálkozás nagyon fontos tudom - párom is vadgazda mérnök - de ne ilyen "emberek" kezében kellene hogy legyen....

2021. ápr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ebben nekem csak az a furcsa, hogy a vadászterület a fél falut, ahol élek szintén magában foglalja. Most akkor ott se lehet????
2021. ápr. 11. 21:47
 14/19 anonim ***** válasza:
9%
Tehát a fél település egy szántóföld...?
2021. ápr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
39%

a szántföld nem egyenló a vadászterülettel te gyökér....

majd akkor válaszolj ha láttál már vadászterületet közelről

2021. ápr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Sőt, hrsz alapján benne van egy vasútállomás, egy halastó és több település is.
2021. ápr. 11. 22:03
 17/19 anonim ***** válasza:
Direkt csinálod, vagy ennyire...?
2021. ápr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
59%

nem direkt csinálja... mifelénk is így van!

vadászati idényben vannak korlátozások, amúgy nincsenek.

ha a "magánterületet" nézzük, akkor az orsáz 120%-t le kellene zárni évi 450 napra...... kb.

2021. ápr. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

De itt még mindig a szántóföldről van szó. A vadgazdálkodási egységek teljesen más téma. Ennyi erővel lehetne Mari néni tuladona is az a föld, akkor _sem_mehetne oda engedély nélkül.


"ha a "magánterületet" nézzük, akkor az orsáz 120%-t le kellene zárni évi 450 napra...... kb."


Tessék?

2021. ápr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!