Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Igaz a hír hogy oltási igazolv...

Igaz a hír hogy oltási igazolvány nélkül nem lehet majd menni konditerembe, moziba, strandra stb?

Figyelt kérdés

Ilyet nem csinálhatnak. Az eu kimondja hogy nem diszkriminalizalhatjak az alapján az embereket hogy bevannak-e oltva vagy sem.


És én nem estem át a covidon, nem akarom magam beoltatni se, 19 éves vagyok. Lényegtelen hogy miért nem, csak a jogi oldala érdekel az egésznek.


Ha pl ez miatt nem fognak majd beengedni strandra nyáron, vagy konditerembe akkor ki az illetékes ahol jelezni tudom hogy megsertik a személyiségi jogaimat?


(Eu tanács Parlamenti kozgyules január 27. - i határozat 7. pont 3.2 pontja)



2021. ápr. 23. 10:47
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
Vigyázzatok, több választ kitöröltek!
2021. ápr. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:

11:29


Pár évvel ezelőtt volt járvány? Nem is tudtam...

2021. ápr. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 Koplárovics Béci ***** válasza:
94%

"Az eu kimondja hogy nem diszkriminalizalhatjak az alapján az embereket hogy bevannak-e oltva vagy sem."


Nem is az alapján különböztetnek meg. Hanem a védettség alapján. És védett nem csak oltással lehetsz. Problem solved.

2021. ápr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:
Ugyanaz, ha nem kaptad el a vírust csak úgy lehetsz védett ha oltatsz. Szóval egyre megy ki, hogy oltasd be magad, én már pedig nem fogom. És azt az intézményt/szolgáltatást aki ez miatt kitiltana valahonnan, a jövő hetet is kiperelem belőle:)
2021. ápr. 23. 19:21
 25/47 anonim ***** válasza:

#22 Igen volt és sajnos nálunk is sokan megfertőződtek, sokakat újra kellett oltani mert régen kapták meg a védőoltásukat.

[link]

2021. ápr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 Koplárovics Béci ***** válasza:
46%

"És azt az intézményt/szolgáltatást aki ez miatt kitiltana valahonnan, a jövő hetet is kiperelem belőle:)"


Most aztán biztosan megijedtek ifj. Vér István fenyegetésétől :)

Az meg ne is legyen akadálya a pereskedésnek, hogy törvény/rendelet fogja őket kötelezni erre. Miért akarod, hogy mindenáron rajtad röhögjenek?

2021. ápr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
25%
Az osztrákokat is perelheted. Most jelentette be a Kurz gyerek, hogy ott is mindent csak védettség igazolással engednek majd igénybe venni.
2021. ápr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
63%
#27 De hát tudhatnád hogy azért is a zorbán a hibás, meg akkor is itt van diktatúra ha ott is bevezetik. :)
2021. ápr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:

28as miért sullyedsz le ilyen alacsony szintre hogy egy fideszes seggnyalo csicska lettél? Namind1


Lényeg az hogy hiába jár el úgy akármelyik ország hogy ők csak azokat részesítik előnyben akik bevannak oltva. Amelyik ország jogsértést követ el, abban az esetben a strasbourgi emberjogi bíróság fog eljarni. EU-s törvénycikk, nézzétek utána mielőtt feleslegesen károgtok.

2021. ápr. 24. 09:35
 30/47 anonim ***** válasza:
63%
#28 Ennek inkább te nézz utána csicska. Már hogy viszonozzam a kedves megszólításodat, ostoba barom!
2021. ápr. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!