Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Igaz a hír hogy oltási igazolv...

Igaz a hír hogy oltási igazolvány nélkül nem lehet majd menni konditerembe, moziba, strandra stb?

Figyelt kérdés

Ilyet nem csinálhatnak. Az eu kimondja hogy nem diszkriminalizalhatjak az alapján az embereket hogy bevannak-e oltva vagy sem.


És én nem estem át a covidon, nem akarom magam beoltatni se, 19 éves vagyok. Lényegtelen hogy miért nem, csak a jogi oldala érdekel az egésznek.


Ha pl ez miatt nem fognak majd beengedni strandra nyáron, vagy konditerembe akkor ki az illetékes ahol jelezni tudom hogy megsertik a személyiségi jogaimat?


(Eu tanács Parlamenti kozgyules január 27. - i határozat 7. pont 3.2 pontja)



2021. ápr. 23. 10:47
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:
Sajnos a hülyék mindig azt hiszik hogy a másik a hülye és ők maguk az okosak. Hagylak ebben a tudatban élni hogy te vagy az okos. Igazából úgyis rafogsz basz.ni mert a karma azt adja amit érdemelsz, szóval ennyi
2021. ápr. 26. 10:39
 42/47 anonim ***** válasza:
Nem baj, de legalább mi oltottak hamarosan mehetünk moziba, konditerembe, koncertekre. :D
2021. ápr. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

"moziba, konditerembe, koncertekre"


Én egyikbe sem jártam eddig sem, úgyhogy ennyi.

2021. ápr. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
48%
Én se, de most fogok azért is.
2021. ápr. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 Koplárovics Béci ***** válasza:
54%

"Gondolj már bele logikusan hogy egy átlag oltást több év megalkotni"

+"Na most szted a mai technikaval"


Két bekezdés és ellent is mondasz magadnak. Mitől NE lehetne a mai technikával megoldani, hogy 1 éven belül egy korábbról már ismert vírusfajta ellen vakcinát hozzanak létre?

Ugyanakkor: ha már ekkor a gyógyszercégek hatalma, akkor miből gondolod, hogy a vízben nincsenek káros anyagok? Vagy ha nem csapvizet iszol, hát már az ásványvízről is kiderült, hogy hosszútávon a PET-palackból való ivás sem egészséges. Persze tudom, hogy te természetesen a saját kutadból származó vizet házilag desztillálod (ami viszont semmire sem jó).


"Igen egészségesen eszem képzeld. 90 százalékosan bio ételeket eszek, és csak házi csirkehust."


És minden egyes örökletes betegségre ki is vagy vizsgálva? Mindenre, ami most, így tizen-huszon évesen még nem jött ki, mert nem is szokott. Aztán majd úgy 40 felé, pláne 50 után is elég lesz ez?


Megnyugatalak, hogy a gyógyszerlobbinak nincs szüksége arra, hogy milliárdszám tegyen tönkre embereket. Ha körülnézel, van olyan hülye az emberiség, hogy tönkretegye saját magát.


"te vagy egy agymosott birka aki nem tud gondolkodni"


Perzsepersze. Aki nem hisz háttérhatalmakban, nem hisze abban, hogy "valaki" irányítja őt, és mindenért más a hibás. Vajon miért nő a háttérhatalomban való hit az IQ és/vagy az iskolázottság csökkenésével?

De mondok én valamit, ha annyira akarsz ilyenben hinni: már gyakorlatilag mindent írtak, írtatok hogy mire képes a háttérhatalom. Olyan okosnak írjátok le őket, hogy azt elképzelni is nehéz. Gyakorlatilag istenként kezelitek őket (senki sem látta, de mindent irányít). És mégis úgy gondolod, hogy majd te, ifj. Vér István, te leszel a szabadságharcos, aki ellenáll! És honnan tudod, hogy a 90%-ban bio cuccaidat éjszaka nem permetezi ez a bizonyos háttérhatalom, ha már egyszer ennyi mindenre képest?

2021. ápr. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 A kérdező kommentje:
45ös,sajnos komoly mentális gondokkal küzdesz, sajnálom :(
2021. ápr. 26. 22:12
 47/47 anonim ***** válasza:
25 elég iq betyár 🤦🤭
2021. ápr. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!