Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez minek minősül?

Ez minek minősül?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 24. 16:44
 1/8 A kérdező kommentje:

A házak előtt vannak újságok, újság tartóban.

Ha én ezeket kiüríteném azért mit kaphatok? :D

2021. ápr. 24. 16:44
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
1 év letöltendőt, jobbik esetbe bírság. Ugyanúgy lopás csak a társasháztól. Oké hogy 10ezer forintig nem foglalkoznának az üggyel ha nem lenne gyanúsitott, de ha lebuksu akkor van
2021. ápr. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy félreértetted nem mennék be a társasházban, mert kivan helyezve, bárki elviheti csak senki nem viszi el legalább nekem jól jönne :D
2021. ápr. 24. 16:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha senki sem viszi el akkor nem hiszem hogy gond lehetne belőle. Biztonság kedvéért hagyj benne pár darabot hátha még is kell valakinek
2021. ápr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ingyé van...
2021. ápr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szal noproblem!
2021. ápr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

De tényleg 1 évet lehet érte kapni, hogyha nyilvános?!


(Ergo bárki elviheti)

És szerintem olyan nincs, hogy max hányat vihet el egy ember

2021. ápr. 24. 17:03
 8/8 anonim ***** válasza:

Mármint, a lépcsőházak bejárata előtt?

Az is lopás, mert a kihordó a lakók számára hagyta ott. Ahogy pl. falun szokás a házi tejet flakonban egy nejlonban felakasztani a kerítésre, de attól ezt még nem viheti el bárki.

Ha feljelentenek, és el is kapnak, akkor valami pár tízezres szabálysértési bírságot kapsz. De gyakorlatilag nulla a valószínűsége, hogy feljelentene valaki, mert akkor neki is menni kellene a rendőrségre tanúvallomást tenni, és ennyit azért nem ér meg húsz kiló reklámújság se.

2021. ápr. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!