Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha "Budapest Környéki Törvénys...

Ha "Budapest Környéki Törvényszéktől kérhetem a felülvizsgálatot", akkor azt e-mailben megtehetem?

Figyelt kérdés
Próbáltam utánanézni de most lehet annyira ideges lettem, hogy azért nem találtam csak címet és e-mail címet, de hogy mi a menete annak, hogy oda benyújtsak egy ilyen felülvizsgálatot? Gondolom ennek még díja is lesz, nem csak egy e-mail. Segítséget megköszönöm!
2021. ápr. 27. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha utána felhívod őket, hogy megkapták-e.
2021. ápr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__rezsi__11108829-hogy-..


Első kérlek szépen ne viccelődj, komolyan kérdeztem. Hála égnek sosem kellett még oda benyújtanom semmit.

2021. ápr. 27. 12:52
 3/4 A kérdező kommentje:
Továbbítom a csatornaművekkel folytatott 2-2 e-mailt és megkérdezem mi a menete, biztosan leírják válaszban (gondolom).
2021. ápr. 27. 12:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha csak tájékoztatást kérsz, akkor lehet e-mailen. Kereset indításához egy formanyomtatványt kell kitölteni.
2021. máj. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!