Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Budapest IX. Kerületében...

Budapest IX. Kerületében fizetős helyen parkoltam,17:59-kor álltam be. Bírságolást kaptam 18:00 időpont van nyomtatva rá. A rendelet szeint ott 8:00-18:00 között kell fizetni. Mi a véleményetek, a 18:00 időpont jogosan még fizetős?

Figyelt kérdés

Milyen fórumon fellebbezhetek? Első reklamációmra azt válaszolták, hogy 8-18 között fizetős és 18:01-től nem.

1 percre hogy vegyek jegyet?

Merre tovább? Ez elvi kérdés, mert szoktam fizetni a parkolásért és ezt nem tartom jogosnak.



2014. febr. 10. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Hát passz. Engem 17-50-nel büntettek meg, de az még jogos volt. De annyi eszed neked is lehetett volna, hogy még egy percig ottmaradsz a kocsidnál ha tényleg 59-kor parkoltál le.
2014. febr. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ez tényleg így történt akkor HARC!Szemetebbnél szemetebb dolgokat csinálnak.Amúgy is Ha elmész jegyért akkor visszajössz 18.05-kor reggel fél kilencig tartó jeggyel.Ez tényleg nem pénzkérdés.
2014. febr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nincs helye a bírságnak ugyanis az ott lévő parkoló szolgálatosnak valamint közterület fentartónak KÖTELESSÉGE VÁRNI 5 PERCET ugyanis ennyi időd van elsétálni az automatához és kifizetni és visszatérni... ha valamivel tudod bizonyítani hogy 59.kor parkoltál oda (kamera ami időt is rögzít tehát közteres kamera) akkor nyert ügyed van.
2014. márc. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Engem Szolgálati (rendőrségi) gépkocsival bírságoltak meg 50.000-re nem mondom, hogy hol mert beálltam a személyzeti parkolóba (embert vittünk vérvételre). Nem szeretem a köztereseket mert önkéntes rendőrnek érzik magukat sokan és olyanokat meg engednek maguknak amit még egy "öreg" rendőr sem...
2014. márc. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!