Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Törvényes az hogy a be nem...

Törvényes az hogy a be nem oltottakat hátrány éri a politikai szabályozás által?

Figyelt kérdés
Például nem mehetnek bizonyos helyekre stb. Kérek szépen mindenkit hogy kerülje a sértéseket, és a személyeskedést!

2021. ápr. 28. 13:36
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
34%
10.De van megkülönböztetés,hiszen erre megy ki az egész.Akkor nem lenne, ha engem oltatlanként ugyanúgy beengednének bárhová mint az oltottat.
2021. ápr. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
58%

Nincs diszkrimináció. Diszkrimináció akkor van ha ugyanolyan státuszú személyek közül az egyiknek lehetősége van egy bizonyos dologra, a másikat meg ok nélkül kizárják.

Neked pontosan ugyanaz a lehetőséged, mint nekem.

Az, hogy te egy bizonyos kérdésben másként döntesz, azzal már más státuszú lettél ( SAJÁT akaratodból nem védett)

De mondok egy profán példát:

Bulizunk. Én úgy döntök, hogy nem iszom alkoholt, te úgy döntesz, hogy részegre iszod magad. A buli után még ugyanúgy vezetni akarsz, mint én...ti most pontosan ezt csináljátok.

2021. ápr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
29%
12.Hidd el nekem,hogy én szabad akaratomból amit neked is megadtak, védettebb vagyok oltás nélkül, mint te beoltva.
2021. ápr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
61%

"12.Hidd el nekem,hogy én szabad akaratomból amit neked is megadtak, védettebb vagyok oltás nélkül, mint te beoltva."


Ez nem hit kérdése. Jó lenne, hogy ha a tudomány hiten alapulna :D

2021. ápr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
57%

Nincs megkülönböztetés.

Aki hülye az ne oltassa be magát.

2021. ápr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
63%

"12.Hidd el nekem,hogy én szabad akaratomból amit neked is megadtak, védettebb vagyok oltás nélkül, mint te beoltva."


Gondolom a gyerekednek sem fogod majd beadatni a kötelező védőoltásokat (amiket amúgy te is megkaptál, hogy pl ne nyomorodj le egészen kisgyerekkorodban) hiszen védettebb oltás nélkül mint azzal.

2021. ápr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
55%
Ezeket az oltástagadókat nem lehetne valami lakatlan szigetre költöztetni?!
2021. ápr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
95%
Az EU azzal kerülte meg, hogy vagy oltás, vagy teszt. Innentől kezdve elvileg utazhatsz oltás nélkül is, ha nem vagy beteg. Jogilag ilyen kis különbségek simán törvényessé teszik, akkor ha életszerűtlen, hogy kifizess nemtom hány tesztet egy nyaraláshoz, mert az elvi lehetőséged megvan oltàs nélkül is utazni.
2021. ápr. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
#18, meséld már el miért nem életszerű mondjuk 3-4 naponta kifizetni 60-80 eurót egy tesztre, ha NYARALSZ?
2021. ápr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
18%
#17 És a diszkrimináció tagadókat?
2021. ápr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!