Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha beadatom a Sinopharm...

Ha beadatom a Sinopharm oltást akkor biztosan nem mehetek teszt nélkül külföldre?

Figyelt kérdés
Astra Zenecával az a gond hogy 3 hónapot kell várni a második oltásra és én előbb szeretnék utazni. Németországba vagy Csehországba. Tényleg nem engednek majd be? Ez a kettő lehetőségem van jelenleg
2021. ápr. 29. 11:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%

Alljon mar meg a menet ... ertem en, hogy Europaban megy a cirkusz ... de azert a Vilag baromi nagy reszen oltanak kinaival ... azok se utazhatnanak? :)))

Vicc az egesz!


Gazdag arab vilag majd nem utazhat, mert Sagrentini megtiltatja az EUban :DDDD

2021. ápr. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Fsms ***** válasza:
32%

Igen és nem.

Kínába csak ezt fogadjak el. Oda nem tudsz bemenni astra-val.

Az EU még rágódik rajta. Nem tudjuk, de nagy kib@szás lenne, összemutyizott kínait nem fogadják el.

2021. ápr. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem el fogja fogadni az EU is hamarosan.
2021. ápr. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kínába nem is akarok, csak európàn belül mozogni szabadon. Elszomorító hogy lehetőségem nincs másikra és csak ezért nem tudom vállalni egyik oltást sem a kettő közül.
2021. ápr. 29. 11:50
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
1. senki nem mondja, hogy ne utazhatnának. Csak megatív teszt fog kelleni (ahogyan most is, akár gazdag, akár nem).
2021. ápr. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Nyugodtan fogadd el a kínai vakcinát (vagy bármit, amit először felajánlanak), teljesen komolyan vehetetlen még az elképzelés is, hogy majd valami nyugati gyógyszergyártói lobbi hatására márkanevek alapján utazhatnak amúgy biztonságos és engedélyezett vakcinákkal beoltott emberek milliói. Szánalmas próbálkozás, reagálni sem érdemes rá azon túl, hogy kiröhögjük őket.
2021. ápr. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
AZ 5.-nek van igaza, jelenleg bármilyen oltásod van is, kell mellé a negatív teszt (vagy bizonyos helyeken karantén).
2021. ápr. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
21%

Meg egy dolgot azert nem art elfelejteni! ... akkor Orban Viktor sem utazhat majd, mert mint tudjuk "sarkany ellen sarkanyfuvet" kapott.


Szoval szerintem megnyugodhatsz ... az europai igazolvanyban ugyan ugy nem lesz benne, hogy mivel vagy oltva ... mint a hazi oltasigazolas sem tartalmazza.


Az egesz csak a szokasos hangulatkeltes, amibe te is beszalltal.

2021. ápr. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nem art NEM elfelejteni! (jav.)
2021. ápr. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az orvos nem keresett meg mert fiatal vagyok, nem jutottam sorra. Viszont erre a kettőre van lehetőség oltóponton beadatni. A kettő közül a kínait fogadnám el mert azzal egy hónap múlva tudnék utazni ha elfogadja az EU. Már holnapra kérhetném de teljesen bizonytalan vagyok ez miatt. Lehet egy hét múlva kaphatnék mást is és ha most beoltatom magam akkor off az utazás....
2021. ápr. 29. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!