Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mire megy ki ez az egész...

Mire megy ki ez az egész koronavírus?

Figyelt kérdés

Csak nekem van rossz előérzetem ezzel az egésszel kapcsolatban?

Az összes törvényhozás, hogy mi van külföldön/belföldön. Mintha pár ember találta volna ki az egészet és irányítaná vele a Földet. És az nagyon idegesítő, hogy nem tudjuk mire megy ki az egész.

Most csak én vagyok ilyen összeesküvés hívő vagy van benne valami?


Kérlek benneteket ne küldjetek el az anymba értelmes emberek vagyunk, ha nem értesz egyet várom szeretettel a te komentedet is kultúrált formában.



2021. ápr. 30. 09:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
3%

Erre a valós tények elmondása itt már Btk 337. § (2)* pontkába ütköző lenne...


De itt látod, hogy mi a valós tény (brit helyzet sem különbözik lényegesen a magyartól), a brit kormány járványügyi tudományos tanácsadó testületének tanulmánya (2021.03.31.):

[link]

Róluk:

[link]


A 32., 56. pont az érdekes. Abból lehet látni, hogy kikre, mennyire veszélyes.


Btk.

Rémhírterjesztés

337. § ... (2) Aki különleges jogrend idején nagy nyilvánosság előtt olyan valótlan tényt vagy való tényt oly módon elferdítve állít vagy híresztel, amely alkalmas arra, hogy a védekezés eredményességét akadályozza vagy meghiúsítsa, bűntett miatt egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

2021. ápr. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

egy helyen tévedsz


nem vagyunk értelmes emberek

2021. ápr. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Te már túl sokat tudsz. veszélyt jelentesz a hatalomra
2021. ápr. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
62%

"Mintha pár ember találta volna ki az egészet és irányítaná vele a Földet. És az nagyon idegesítő, hogy nem tudjuk mire megy ki az egész."


Indulj ki abból, hogy ha pár embernek volt annyi esze, hogy 7 milliárdból senki sem tudja, hogy kik ők, miért csinálnak valamit, és mire megy ki az egész, akkor ők úgyis vannak olyan okosak, hogy neked tökmindegy legyen, hogy mit teszel. Tökmindegy, hogy elkapod-e a vírust, tökmindegy, hogy beoltatod-e magad, ők már régen nyertek, te már régen a szolgájuk vagy.

Régen ezeket a megmagyarázhatatlan irányító erőket istennek mondták, ma háttérhatalomnak. Régebben az ebben való hit volt a vallás, és aki nem ugyanabban a sztoriban hitt, azt irtották (illetve van amelyik vallás ma is ugyanott tart). Ma ugyanez történik, aki nem hisz a háttérhatalomban vagy más elméletben, az vak, tudatlan, agymosott, stb.

Szóval ha ilyenekben akarsz hinni, akkor ne menekülj előle, hanem legyél jó szolga, hogy a kegyeibe fogadjon :)

2021. ápr. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
38%

Most csak én vagyok ilyen összeesküvés hívő


Szimplán buta vagy.

2021. ápr. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Azért az ötöstől kíváncsi vagyok egy magyarázatra.

Azért mert van egy rossz megérzésem és nem hiszek vakon mindenben amit mondanak nem gondolnám magam butának.

2021. ápr. 30. 10:04
 7/17 anonim ***** válasza:

Kérdező: "ha nem értesz egyet várom szeretettel a te komentedet is kultúrált formában."


5.válasza:

"Szimplán buta vagy."


Akkor most ki a buta?

2021. ápr. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
nem elég magyarázat, hogy ilyenen agyalsz? Szerintem de.
2021. ápr. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%

Poén : a covid úgy indult, hogy az idősek és a krónikus betegségben szenvedőkre hat csupán. Nem is volt gyerek aki elkapta. A háttérhatalom pont ezekre pályázik, mert csak viszik a pénzt, de nem dolgoznak a mókuskerékben.


Erre hogy ne legyen ilyen egyértelmű, jöttek olyan mutációk angliából pl, ami már a gyerekeket is szereti.


Mintha megtervznének minden lépést, de persze én vagyok a buta -.-

2021. ápr. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%
9. Szerintem is terv szerint megy az egész.Csak jó lenne látni mi van benne.
2021. ápr. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!