Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a covidról?...

Mi a véleményetek a covidról? Ti hisztek abban hogy nagyon veszélyes? Vagy szerintetek is egy hazugság az egész?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 17. 08:08
A kérdező szavazást indított:
Egyáltalán nem hiszek benne. Kitalált az egész. Az intézkedések csak az embereket dühítik.
Azt elhiszem, hogy létezik, de nem több egy sima influenzálnál. Az intézkedések nem használnak
Létezik, de nem olyan veszélyes, mint ahogy mondják. Az óvintézkedések nem nagyon használnak.
Létezik, és veszélyesebb egy sima megfázásnál. Nem árt betartani az intézkedéseket
Létezik, minden amit mondanak az igaz. Be kell tartani az óvintézkedéseket
Rendkívül veszélyes. Ha valaki elkapja az nehezen éli túl. Minden óvintézkedést komolyan kell venni, folyamatosan be kell tartani.
Az emberek ölnek, nem a covid.
93 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/122 anonim ***** válasza:
77%

30evesen teljesen egészségesen, 0 betegséggel, tehát se magas vernyomas, se cukorbetegseg se semmi, 9 napot voltam kórházban, abbol 3 napot oxigenen(maszkon keresztül, nem intubalva)


Láttam embereket meghalni, szobatarsamat pl, aki 70feluli ugyan, de borzasztoan legyengetitte a covid. Szerencsétlen, amugy korabban jó általános állapotban lévő ember, ha levette a maszkot és kimenet a WCre, 2perc kb, zihalva és levegoert kapkodva jött vissza. A hazajovetelem után pár nappal elhunyt.


Az én osztályokon bár többnyire idősebbek 70koruliek voltak volt jó néhány jocskan fiatalabb, pl 40es no, 40es ffi.


Ennyit arról mennyire Komoly..



Nagyon.

2021. ápr. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/122 anonim ***** válasza:
79%

75os szaturacioval kerültem be. 75!!!


95-99a normál.

2021. ápr. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/122 anonim ***** válasza:
46%

Kedves 1- es nálunk az egész család átesett már rajta . Nagyiék is . Mindenki jól van . Van akit megviselt kicsit jobban , de mindenki itt van és jól van .

Nekem ez a tapasztalatok . A korházba az kerül aki nagyon rosszul van szóval egyértelmű te azt láttad akik már halálukon vannak .

2021. ápr. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/122 anonim ***** válasza:
72%
Már nagyon egy kő alatt kell élned, hogy ne legyen legalább a kiterjedt ismerősi, rokoni köreidben pár ember, aki meghalt benne. Az én számlálóm eddig 3-on áll, pedig 30-as vagyok, nincs sok idős ismerősöm.
2021. ápr. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/122 anonim ***** válasza:
87%

Hármas, örülj neki. Nálunk is könnyen átestek rajta, ettől még van pár halott ismerős, és dugig vannak a kórházak. Nem a mikrokörnyezet a meghatározó egy járvány esetén.


A családomban az elmúlt harminc évben egyetlen egy rákos megbetegedés volt, mégsem kérdőjelezem meg, hogy a rák egy óriási probléma.

2021. ápr. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/122 nemaRendőrség ***** válasza:
40%

@4

Nincs

Van olyan aki 90 éves volt 3 rákkal és egy kivett bélrendszerrel, azt írták rá halál oknak hogy covid, de ugyanmár. Szegény akkor is elhunyt volna ha nincs korona, egy évig sírt az eutanáziáért, mert ez így nem volt élet

2021. ápr. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/122 anonim ***** válasza:
33%
Hol vagytok covidosok? Én sem voltam covidos, a családban sem volt senki az, de munkahelyemen sem volt senki covidos. Sőt még senkinek a senkije sem halt még meg. Pedig megyek egész nap mindenhova, a maszkot sem hordom ha nem muszáj, mégsem tudom elkapni.
2021. ápr. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/122 anonim ***** válasza:
83%

3as, az mázli ha mindenki olcsón megúszta a családodban, meg az idősek is.


Persze nem is törvényszerű hogy ha idősen valaki elkapja, akkor súlyos szövődményei lesznek. Ez teljesen emberfuggő. Vagy esetleg valami kevésbé virulens törzset kaptatok el. A tavaly tavaszi és őszi virus nem is osszehasonlithato veszélyessé szempontjából a mostanival.


Vagy esetleg a az idős rokonaidnak esetleg az oltás segített hogy ne legyen túl komoly tünetei. Ugyanis már az első vakcina ad(hat) akkora védelmet, ami csökkenti a komolyra tünetek kockázatát.

2021. ápr. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/122 anonim ***** válasza:
85%

Az a baj,hogy mindenki máshogy reagál rá. Elég nagy családom van,senki sem kapta el,pedig minden felnőtt jár rendesen dolgozni,trhát nincs HO.Nagyszülőkre vigyáztunk és ők is magukra. Baráti körömven kapták el többen is,szerencsére egy se került kórházba,a többségnek láza sem volt. 20-as,30-as éveiben járó barátokról van szó. Ismeretségi körünkben egy covid halott sincs.


Ettől függetlenül nem tudni,hogy kire milyen hatással lesz. Mert hallottam olyanról is,aki 100éves létére túlélte,de vannak nagyon fiatalik is,akik nem.

Ezèrt vigyázni kell nagyon,de azèrt a hisztit,a cirkuszt,meg pár èrtelmetlen korlátozást hanyagolni kéne.

2021. ápr. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/122 anonim ***** válasza:
72%

A betegség létezése nem hit kérdése hanem tény.

Aki azt terjeszti,hogy hazugság az egész az szimplán elmebeteg.

2021. ápr. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!