Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Elhiszitek mindazt, amit a...

Elhiszitek mindazt, amit a koronavírusról mondanak? Mi a véleményetek erről az egész 'járványról'?

Figyelt kérdés
És beoltatjátok magatokat?

2021. márc. 4. 11:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
63%
Én elhiszem, de azért be nem oltatom magam, annyira nem tartom magamra veszélyesnek.
2021. márc. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
68%
Az intenzív osztályon majd minden kételkedő elkezd hinni.....
2021. márc. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
62%
Nem hit kérdése. Tudom, mi van a covid osztályon.
2021. márc. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
39%
Dehogy hisszük. Az a véleményem, hogy vírus van, mindig is voltak baktériumok, vírusok, de járvány nincs. Felesleges a szigorítás, teljesen ellehetetlenítik az életet, még inkább, mint eddig. Nem normálisak!
2021. márc. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
66%
#4 Ezt azért mondod, mert nem dolgozol covid osztályon.
2021. márc. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
49%
Férjem ott (is) dolgozik, mint beteghordó, de ő is marhára unja a propagandát és a sok vele járó baromságot. Miért hiszik azt, hogy aki kórházban, rendelőben dolgozik, annak nincs elege abból, hogy mindenhol a szart sem érő maszk, kijárási korlátozás és más, életünket tönkretevő hülye szabályok vannak?
2021. márc. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
75%
Érdekes, akkor megoszlik az egészségügyi dolgozók véleménye is. Az én ismerősöm szerint az ilyen szintű lezárást már hamarabb kellett volna megejteni, nem amikor már ilyen szinten van a vírus. Ő közvetlenül a covidosokkal foglalkozik és azt mondja, nagyon gyors és agresszív a mostani mutáns vírus. Két hete romlott az állapot a kórházakban. Már az előtt kellet volna cselekedni.
2021. márc. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
76%

Nem számoltam meg, de elhiszem a 2,5 millió halottat, viccnek kicsit durva volna.

Te is elhiszed, hogy annyi a mobil, vagy villanyszámlád, meg, hogy a kilós kenyér az egy kiló.

Ez egy ilyen hitre épülő világ.


Próbáltam már a lélegeztető gépet, kerüljétek!!!


Ma kaptam az első oltást.

2021. márc. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 bbenjoe ***** válasza:
75%

A nővérem főorvos. Azt mondta az ajkai kórház Covid-osztálya tele van olyan betegekkel, akik vírustagadók voltak.


Én beoltatom magamat.

2021. márc. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
61%

ne legyen igazam!!

ez az egesz virus megjelenes es mutacio,engem erosen emlekeztet az "Andromeda torzs" c filmre!

mi van ha az egesz egy olyann laborbol szivargott elo ahol meteoritokat vizsgaltak!

2021. márc. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!