Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit csinál a rendőrség, ha...

Mit csinál a rendőrség, ha valaki beismer régi bűncselekményeket, de nincsenek bizonyítékai rá?

Figyelt kérdés

2021. máj. 8. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
A beismerő vallomást azt hiszem nem kell bizonyítékokkal alá támasztani. Ha nagyon régi bcs.akkor viszont már lehet H elévült.
2021. máj. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A bűncselekmények döntő többsége elévül általában 5 év. Vannak kivételek. Én is beszélgettem már azokkal a nyomozókkal, akik annak idején szerettek volna elkapni. Már tudják miért nem bírtak. Ezek már csak sör melletti beszélgetések. Az én régi dolgaimmal, már senki nem tud semmit kezdeni.
2021. máj. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
Kimennek traffipaxolni.
2021. máj. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát a beismerő vallomás önmagában bizonyíték lehet. Szóval ez attól függ, elévült-e, és hogy a beismerő vallomás után a vallomás meg esetleg a vallomás hatására pluszban beszerzett bizonyítékok elegendőek-e vádemeléshez.
2021. máj. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 árokpart ***** válasza:
Önmagában a beismerő vallomás nemhogy a vádemeléshez kevés, de még az ügyészség sem elégszik meg vele.
2021. máj. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!