Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mennyire legális egy 16 éves...

Mennyire legális egy 16 éves lánynak a használt, testnedves bugyijait és melltartóit eladnia?

Figyelt kérdés

Van egy kedves, (amúgy katolikus, rózsadombi, az átlagnál nem kicsit perverzebb) 16 éves lány ismerősöm, aki kitalálta, hogy ő a használt bugyijait és melltartóit el szeretné adni, mert kéne neki egy kis zseton, és megkeresett engem, hogy a logisztika (pl. posta) és a hirdetések lebonyolításában nem tudnék-e segíteni (természetesen nem ingyen), mert ő nem szeretne az ezeket vásárló emberekkel találkozni.


A kérdésem az lenne, hogy egy ilyen üzlet megvalósulhat legális keretek közt? (Árulhatok-e én, vagy ő ilyeneket, engem, vagy a lány szüleit lesittelhetik-e ezért?)



2021. máj. 16. 23:11
1 2
 11/19 anonim válasza:
96%
Igen, van piaca! Árultam én is. El nem tudjátok képzelni, hogy miket kértek, és mennyit fizettek, Jó kiegészítés volt az egyetemi tanulmányokhoz. Ha igény van, miért ne. a pénznek meg nincs szaga. (Csak az eladott bugyinak.)
2021. máj. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Már van ilyen. A streamerek használják. A jutalék is gondolom bugyiból jönne -.-
2021. máj. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
96%

Nem legalis, hiszen uzletszeruen csinalja a lany. Azt kiskorukent nem teheti meg, vallalkozast nem alapithat.


Buntetojogilag csak akkor buncselekmeny ha vegre is hajtja, mégpedig adocsalas(uj neven 2012 ota: koltsegvetesi csalas) formajaban.

2021. máj. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
96%

A kerdes mennyit tervez eladni. Ha nehanyat akkor valoban nincs gond, de en felteleztem hogy rajon hogy ebbol konnyen szerezhet penzt es uzletszeruen fogja elkovetni. Vagyis majd vesz uj bugyikat es azt adja el hasznaltkent.


Ebben az esetben nincs semmilyen 600ks hatar.

2021. máj. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
94%
Van ennek piaca és nem igazán van félnivalótok, valóban lehetne tartani az üzletszerűségtől, de szerintem ameddig nem naponta, minden egyes darabot adtok el, és nem több lánytól gyűjtitek össze, nem lesz itt baj.
2021. máj. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
61%
Egyszerre több bugyit is hordjatok, ha beindul a vállalkozásod.
2021. máj. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Estel.19 válasza:
100%

Szia!


Szerintem amennyire lehet kerüld a személyes átvételt, vagy csak forgalmas helyes valósuljon meg, ahol bőven mozgolódik ember is. Valamint idegörlő a sok érdeklődő, akik csak a képekért kunyiznak. Biztos te szeretnéd ezt menedzselni?


Én is adok el fehérneműket használtan, de eddig 1 emberrel találkoztam személyesen. Ő meg is maradt, de új emberek felé nem merek nyitni, ami a személyes találkozást illeti.

2021. máj. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
100%
Nem kell találkozni senkivel. Aromazáró zacskóban és egy közepes borítékban kell elküldeni. Ha a "modell" elmúlt 18 lehet képet is küldeni ahogy hordod, de az intim kép extra. A fizetés pedig bankszámlára megy, előre utalással. Ha érdekel, keress meg.
2021. okt. 2. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%
Szia. Legális, én is árulok, sosem volt semmi probléma belőle :)
2022. jan. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!