Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy Kamu nővel ismerkedtem...

Egy Kamu nővel ismerkedtem meg Boddon akivel facebookon folytattuk a kapcsolatot később kiderült hogy kamu feljelenthetem?

Figyelt kérdés

A nő valaki más képét használta fel és azt mondta Salgótarjában él soha nem találkoztunk viszont én sajnos intim képeket is adtan neki magamról, amit most felhasznált de nem tudom mit tehetnék?

A rendőrség meg találja őt és a képeim már örökre az interneten maradnak?


Nem csalt ki pénzt és nem is zsarolt meg de meg találtam a nőt, akinek kiadta magát és mikor számonkértem letiltott facebookon. Ezért érdekel az, hogy a rendőrségen tehetek e feljelentést és hogy valaha meg e találjak őt?



2021. máj. 24. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan miféle kár ért téged? Hogy "használta fel" az intim képeidet?


Szerintem ha nem zsarolt meg nem is csalt ki pénzt, rendőrség nem foglalkozik ilyen piszlicsáré ügyekkel hogy ti most összevesztetek.

2021. máj. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az intim képeim sauna oldalakra töltötte fel de azokon nincs rajra az arcom. Játszott a szivemmel és hazudott nekem azt hazudta szűz és hogy szeret engem.


Gondolom a rendőrség nem fog segíteni?

2021. máj. 24. 13:37
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

"azt hazudta szűz és hogy szeret engem."


Amilyen naiv vagy, akár fideszes is lehetnél!

2021. máj. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát amiatt biztos nem, hogy nem szűz. :) A szaunás képek miatt viszont talán el kéne járniuk.
2021. máj. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiért nem.
2021. máj. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezert kell minimum webkamera de még úgyis van rá mód hogy átlehessen verni valakit
2021. máj. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Bakker, Lajos, előbb az örökösnő, most ez..
2021. máj. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!