Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Google "saját idővonal"...

Google "saját idővonal" bizonyító erejű bírósági tárgyaláson? És ha igen, hogyan lehet hozzáférni képernyő mentésen kívül?

Figyelt kérdés
Lényegében ez a hely előzmény, hogy merre jártam egy évvel ezelőtt és attól számítva mostanáig. Az email cím az én nevem amivel regisztrálva van a Google-be.
2021. máj. 30. 10:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert más nem tud a te nevedben belépni?
2021. máj. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire gyakori, hogy valaki ki adja a saját email címének a jelszavát.
2021. máj. 30. 10:59
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem semennyire sajnos mert ki tudja vittél-e magaddal telefont, volt-e rajta net, be voltál-e jelentezve a fiókba, illetve hogy hamis alibiként megkértél-e valakit hogy mászkáljon másfele a te telefonoddal.
2021. máj. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a választ. Mondjuk azt nem tudtam, hogy így visszamenőleg szükség lehetne esetleg rá, szóval, hogy tudatosan félre vezetnek bárkit is.
2021. máj. 30. 11:19
 5/13 anonim ***** válasza:
33%
Ha nem követtél el semmit, akkor min vagy beszarva?
2021. máj. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Semmin nem vagyok beszarva. Ez egy polgári peres gyermek elhelyezési úgy és exem hazugagat szeretném cáfolni. Vagy inkább csak megtamasztani egy második "lábbal"

Egyébként az érdemtelen hozzá szólást megtarthatod

2021. máj. 30. 11:30
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy évvel ezelőtti helyzet érdekes, akkor lehet bizonyító erejű, mert visszamenőleg nem lehet hamisítani, illetve kérdés, mennyire életszerű, hogy 1 éve odaadtad valakinek a telefont, hogy vigye el máshova, mert már 1 éve tudtad, hogy most szükség lesz rá.


Ha nem az, akkor felhasználható az ügyben, hiszen nyilván nem fizetted le a google-t, hogy hamisítson neked más helyet.

2021. máj. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen, erre gondoltam én is, csak nem fogalmazódott meg bennem. Van más is amit már bizonyítottam, hogy nem tudtam exemmel kapcsolatban, ergo, nem készülhettem erre tudatosan.
2021. máj. 30. 11:42
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
Srácok csak szólok archive.org-ot sem fogad el a hatóság ha azt kell bizonyítani volt-e egy weboldalon illegális tartalom vagy sem, pedig az mégegyértelműbb és méghamisíthatatlanabb bizonyíték mint ez.
2021. máj. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De amúgy meg a tárgyaláson felhozhatod ezt és majd mérlegelnek, bukni nem bukhatsz vele semmit max figyelmen kívül hagyják.
2021. máj. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!