Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kárpátalja magyarként mennyi...

Kárpátalja magyarként mennyi idő míg megkapom a magyar állampolgárságot és a magyar útlevelet? Szeretnék nálatok tovább tanulni.

Figyelt kérdés
Apám már magyar állampolgár ha ez számít valamit.

2021. jún. 2. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de sok sikert!



(így legalább nem kell disznóólba bejelenteni titeket :D csak hülyülök, nem komoly, Diogenész inspirálta vagyok)

2021. jún. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan nem lehet megmondani mert most még lassan mozog a hivatal a járványhelyzet miatt. Minél hamarabb indítsd el a folyamatot és akkor amint lehetséges lesz meg is kapod. Kérj segítséget a közeledben levő magyar konzulátustól, akár email-ben is! Ők tudják megmondani hogy most mit kell tenned és mennyi ideig fog tartani.

Sok sikert, várunk szeretettel!

[link]

2021. jún. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
#1 És mivel inspirált téged Diogenész? Borral vagy egyébbel? :)
2021. jún. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha apudnak már megvan a magyar állampolgársága akkor te könyített eljárásban hamar megkaphatod, az útlevelet pedig kérvényezd magyarországi okmányirodában, gyorsabban megy mint a nagykövetségen keresztül.
2021. jún. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2021. jún. 2. 23:55
 6/11 anonim ***** válasza:
12%
Jah te is olyan direkt honosított nemzetieskedő diszukrán vagy aki Orbán királyra szavaz? Maradj ott ukrán és ne veszélyeztesd a baloldali összefogás győzelmét, nem kellenek ide még több nem magyar honositott orbánista kis nemzetiek.
2021. jún. 3. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezt a poént én már ellőttem, hatos! Elkéstél!

(1#-es)

2021. jún. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ti kezditek? Még mindig nem vagyok ukrán xd.

Csak szeretnék nálatok tanulni, mert Kárpátalja egy 10x rosszabb Borsod.

2021. jún. 3. 13:57
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8 Ne foglalkozz velük! Ugyanilyen barmokkal találkozhat Ukrajnában is, azok is téged támadnak, csak azok meg pont amiatt mert magyar vagy.
2021. jún. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
9# Én liberális vagyok nem barom. 6# voltam
2021. jún. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!