Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 24 hónap jótállás alatt se...

24 hónap jótállás alatt se tud a forgalmazó a termékhez akkumulátort adni, mert már nem gyártják. Ez nem durván jogellenes?

Figyelt kérdés

főleg úgy, hogy tudják ők is, az akku nagyon speciális és LiPo, csak 20-30 szor tölthető, lényeg a lényeg h a 3 db már tönkrement, amit adtak hozzá.


be is vallották, hogy üzletpolitikai okokból nem gyártanak semmit már hozzá szándékosan, hogy vegye csak az ember az újabb és persze jóval drágább modellt, holott amúgy semmi baja az előzőnek az akkuhiányon kívül.


Sztem ez mindenképp jogsértő, hát legalább a jótállás időtartamára biztosítaniuk kellene alkatrészeket, működőképességet, de vajon ez mennyire súlyos fogyasztóvédelmi szempontból?

Én azt mondom, eléggé durva és megérne egy GVH-vizsgálatot és remélhetőleg büntetést is, hiszen ez a vásárló megtévesztése azzal a 24 havi jótállással. nem?

vagy mit gondoltok?



2021. jún. 9. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
LiPol? És csak 20 30 alkalommal tölthető? Milyen cucc ez?
2021. jún. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
De akkor (mivel gar.időn belül vagy) kötelesek egy másik ugyanolyat adni. Tehát puszta akkumulátorcsere helyett az egész berendezést cserélniük kell. Ha valakinek ez biznisz....
2021. jún. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Közben olvastam, hogy az a típus már nincs. Nem gond, adhatnak érte jobbat is, csak rosszabbat nem.

Szóval mindenképp magukat szívatták meg.

2021. jún. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!