Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 3 hónapja voltam igazoltan...

3 hónapja voltam igazoltan covid-os (párommal és tesómmal együtt estünk át rajta) és még mindig nem jött meg a védettségi igazolványunk párommal, tesómnak is csak ma. Hol érdeklődjünk?

Figyelt kérdés
Telefonon nem tudom elérni őket, most elküldtük külön az igénylést, de ezt ugye elvileg nekik kellett volna kiküldeni automatikusan... Kormányablakhoz csak a legutolsó esetben mennék. Más is járt így?

2021. jún. 10. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, nem kevés ismerősöm. Ezeknek csak az oltás számít, az igazoltak nem érdeklik őket. Annyit tudtok tenni hogy a kormányablaknál érdeklődtök, meg a háziorvosnál, mert olyan is van, hogy a doki azt se tudja mit kell csinálnia és nem jelentette hogy meggyógyultatok, magyarul még mindig betegként vagytok a rendszerben.
2021. jún. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Felháborító ez az egész komolyan... Már a fele le is járt szinte.
2021. jún. 11. 06:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Az oltópontnál. Már igen sokan többször lettek egymás után COVID-osok, ez nem egy túl erős védelem.
2021. jún. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem ez volt a kérdés! Kértem időpontot a kormányablakba + a körzetit megkérdem akkor majd, köszi első, hogy felhívtad rá a figyelmet!
2021. jún. 11. 09:12
 5/6 anonim ***** válasza:

99,9% hogy azért nem kaptad mert a haziorvosod, akinel jelentkeztel a tunetekkor es kikerte a tesztet nem jelentette le az eeszt rendszerben hogy gyogyult vagy. Igy nem is tudnak neked kartyat adni.



Haziorvosodnal kell erdeklodnod.

A kormanyablakban is oda fognak iranyitani.

2021. jún. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Sajna még a tesztet is magánban kellett csináltatnunk, annyira link a háziorvos és az asszisztense... Egyértelműen covidos tünetekre kijelentette az asszisztense, hogy az nem covidos. Tuti innentől kezdve, hogy most is nála akadtak el a dolgok.
2021. jún. 11. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!