Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy társasháznak milyen jogai...

Egy társasháznak milyen jogai vannak egy agresszív alkoholista lakóval szemben?

Figyelt kérdés
2021. jún. 17. 08:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Jogukban áll felköszönteni.
2021. jún. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%

Lakástulajdonos a lakó?

Itt is csak az aláírásgyűjtéses opció lehet, de olyat még nem hallottam, hogy valakit rábírtak a költözésre.

Jegyzőnél bejelenteni, és jó sokszor ráhívni a rendőröket.

Vagy fejbeverni egy szívlapáttal, hogy többet ne mozduljon.

2021. jún. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Jó sokszor rendőrt hívni rá azután elvitetni elvonóra.
2021. jún. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudom, hogy tulajdonos-e, együtt él valakivel, de azt sem tudom, hogy vele milyen kapcsolatban állnak, anyja, testvére, párja... Ritkán látom józanul, a másikat, akivel együtt él, kb szökőévente egyszer szoktam látni.

Tett már kárt az épülethez tartozó ajtóban, azt nem tudom, hogy behajtották-e rajta a javítás költségét.

2021. jún. 17. 08:55
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Egy háznak kb. annyi joga van, mint egy ceruzahegyezőnek. Nulla. Még egyelőre a szélsőbaloldal se jutott odáig, hogy tárgyaknak jogai legyenek.
2021. jún. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
Villanyóra a folyóson van? Minden balhé után lekapcsolni. Ragasztó a kulcslyukba. Nem nehéz megkeseríteni az életét, ha ő sincs tekintettel a házbeliekre.
2021. jún. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre ahányszor csak van rá ok rendőrt kell hívni hadd szaporodjanak a beregisztrált riasztások. Ha lesz egy jópár akkor azokkal már minden irányba sokkal eredményesebben lehet indulni.
2021. jún. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
5-ös, a kérdésemnek csak annyiban van köze a politikához, hogy ezen a weboldalon a Törvények, jog kategória a Politika kategórián belül van. Engem pedig a jogi lehetőségek érdekelnek ilyen esetben, hogy mit tehetünk egy nótórius bajkeverővel, aki másokat zaklat, inzultál, és kárt okoz az épületben, amikor éppen ittas, és elég gyakran ittas.
2021. jún. 17. 10:46
 9/11 anonim ***** válasza:
Kamera a lépcsőházba és minden esetnél rendőr ill károkozásnál feljelentés
2021. jún. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A lépcsőházban van, az épület előtt nincs.
2021. jún. 17. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!