Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Vásárolhatok, ha nem akarom...

Molykereszt kérdése:

Vásárolhatok, ha nem akarom elvenni a kosarat?

Figyelt kérdés

Elterjedten az elvett kosarakkal számolják az épületben tartózkodó emberek számát.


Vannak olyan helyzetek, amikor nincs értelme számolni:

Az átlag ideig tartózkodó emberek száma nem haladja meg a negyedét sem az egyidejű maximumnak. És ez jellemzően és már régen megszokottan egész nap.


Ami érdekel engem, ha nemet mondok, akkor vásárolhatok tovább?

Úgy gondolom nem dobhatnak ki engem azért, mert nem tudják megoldani azt ami rájuk tartozik és nekik köteles!


Egyelőre nem találtam választ a magyar közlönyben még...



2021. jún. 20. 11:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
91%
Tényleg ostoba vagy. Nem, nem szolgálod ki a boltot azzal, hogy használod a kosarat.
2021. jún. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

@21

Mire írod, hogy tényleg? :)


Leírtam, hogy miért számít munkának, hogy miért szolgálom ezzel a boltot.

2021. jún. 21. 09:41
 23/26 anonim ***** válasza:
76%
Nem, nem szolgálod a boltot. Mint ahogyan a trollkodásod sem ezt az oldalt.
2021. jún. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Nem gondolom trollkodásnak azt, ha hozzászólok azokhoz, akik nem értették meg azt, amit leírtam.


Cigizés helyett mondjuk veletek foglalkozom. Lehetne a nevem Szent Molykereszt 17/L!

2021. jún. 21. 09:51
 25/26 anonim ***** válasza:

“ Miért lennék hálás azért, ami alap?


Amit leírtam, az arról szól, hogy dolgoztatnak ingyen és józan megítélés szerint feleslegesen.”


esku neha kivanom hogy a koronavirus alatt nalunk is fogyott volna el az elelmiszer, hogy megtudjak az emberek mit jelent az. rogton halas lennel azert ami szerinted “alap”

2021. jún. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberek nem is tudom hol ének mint a kérdező. Állitom rengetegen megbolondultak a virus alatt… de teljesen, olyan szinten hogy orvosi kezelesre szorulnak lásd kérdező.
2021. jún. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!