Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek is teljesen...

Szerintetek is teljesen értelmetlen az új homoszexuálisok megjelenítését kiskorúak számára törvény?

Figyelt kérdés
Az új törvény szerint tilos a pedofil és homoszexuális tartalmak propagálása, megjelenítése a médiában 18 éven aluliak számára, a "gyermekek védelme érdekében". A törvényben eredetileg csak a pedofil tartalomról volt szó, ami teljesen megérthető, mert bűncselekménynek számít. De miután megszavazták a törvényt az utolsó pillanatban beletették a melegeket is, így ugyanabba a csoportba tették, mint a pedofilokat. Ennek van értelme? Milyen káros hatással lenne a gyerekre az, hogy melegeket lát? Ennyi erővel a hetero tartalmakat is be kéne tiltani a melegek számára, mert "összezavarja" őket. Mivel én is 18 éven aluli vagyok, ezért nem szabadna megnéznem pl. a legújabb Star Wars-t (A Skywalker kora), mert a háttérben van egy leszbi pár? Mostantól egy 12+ -os film, amiben melegek vannak, az 18+ lesz?

2021. jún. 25. 21:00
1 2 3
 21/26 kovpet ***** válasza:
88%

Ok nélkül tiltja és tiltja a felvilágosítást (de utálom ezt a szót, előtte se sötét a gyerek) is erről a témáról.

Másrészt összemossa a homoszexualitást és a pedofíliát (ami amúgy nem azt jelenti, amire használják, de most pontatlanul fogalmazok, mert így gyorsabb), ami egyenesen alattomos húzás.

Értem én, hogy a kormányellenes összefogást akarta gyengíteni, de hogy ilyen gátlástalanul, az durva. Sok meleg kamasz gyereknek lesz mostantól rosszabb az élete, ha betartják ezt az embertelen törvényt. Nem hiába esett neki a fél civilizált világ a magyar kormánynak miatta.

2021. jún. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%

Itt szépen leírtam sokmindent, pl. azt is, hogy bizony kár tagadni van kapcsolat a homoszexualitás és a pedofília között. 17. volt az első hozzászólásom:


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__11..

2021. jún. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
„6/A. § Ere gongoltok? nem hiszem el hogy aki firtatja az nem meleg. és azt is kétségbe vonom hogy van agya. ez a véleményem
2021. jún. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Szerintem is értelmetlen.
2021. júl. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
29%

A homoszexualitást nem népszerűsíti jórészt senki, bár biztos fel lehet mutatni pár aberrált faszt, aki körberohangálja a világot azt üvöltve, hogy mindenki legyen meleg. De ez csak egy elenyésző kisebbség itthon.

A homoszexualitás valóban a természetestől, az ösztönöstől eltérő állapot. Pont. De ez minden. Még csak nem is egyéni döntés eredménye, hanem "gyári", és még az állatvilágban is jelen van, pedig ott igen nehezen találunk hozzájuk átnevelő LMBTQ-propagandistákat.

Az egyetlen, amit ennek kapcsán népszerűsíteni kéne, az nem ez, hanem az, hogy ezek az emberek elfogadják magukat, amilyenek, ne legyenek se kényszerrejtőzködők, se pedig öngyilkosságba menekülő öngyűlölő roncsok, a "gyárilag normális" heteroszexuális népességben pedig legyen egy konszenzus, hogy senki se kezelje őket úgy, mint egy szörnyeteget, szemben mondjuk olyan alakokkal, mint a balástyai rém vagy a móri mészárosok, akik igenis saját döntésükből váltak szörnyeteggé.

2021. júl. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Nagyon is jó ez a törvény, szükség van erre. Felesleges erről a témáról külön oktatni a gyerekeket, úgyis mindenki hall róla, én is hallottam róla, pedig nem tanították. Hogy ki mennyire fogadja el a másikat, az már egy másik kérdés, de ugyanígy a fogyatékkal élők, cigányok, oroszok, hottentották, zsidók, románok, szlovákok elfogadását is lehetne külön tanítni, és még mindenki más elfogadását is. Aki alacsony intelligenciájú, mindenkit lenéz, aki nem olyan, mint ő, aki meg kicsit értelmesebb, mindenkiben az embert próbálja látni és az értékeket.


25. "A homoszexualitás valóban a természetestől, az ösztönöstől eltérő állapot. Pont. "

Milyen pont? Azért kifaggatnálak a szexuálpszichológiával kapcsolatban pár dologról, csak már nincs kedvem ezt a témát rágni.

2021. júl. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!