Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az új törvényjavaslat értelméb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az új törvényjavaslat értelmében megszűnik a Pride felvonulás?

Figyelt kérdés
Ha a most előterjesztett törvényjavaslat átmegy (márpedig 2/3-os többséggel valószínűleg átfog) akkor a Pride felvonulás is tilos lesz innentől? Plusz ha a most júliusi előtt elfogadják akkor már a mostanit is bojkottálják?

2021. jún. 11. 18:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
8%
Mindig is bojkottálva volt
2021. jún. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
13%
Remélhetőleg!
2021. jún. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem, ne reménykedjetek!
2021. jún. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%

Miért lett lepontozva 1#? Nem mondtam hogy támogatom is a bojkottálását...


Erre volt válasz:


"Plusz ha a most júliusi előtt elfogadják akkor már a mostanit is bojkottálják?"

2021. jún. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem esélytelen, hogy egy ilyet elfogadjanak. Ha mégis megteszik, akkor azt hiszem, hogy a legkisebb tiszteletem is megszűnik a kormánnyal szemben. Egyértelmű, hogy a szakemberek 99℅-a ellenezné ezt a javaslatot.

A Pride jelen formájában szerintem is csak árt, mint használ. Nem kéne betiltani, de át kellene gondolni a szervezést és valahogy átalakítani egy normális "ünnepséggé".

2021. jún. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
Melyikre gondolsz? Linkeld
2021. jún. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem erre gondol: [link]
2021. jún. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
#5-ös és szerinted mióta érdekli a kormányt a szakemberek véleménye? És miért esélytelen, hogy elfogadják? Úgymond megtiltaná a lmbtq bárminemű népszerűsítését, egy nyilvános eseményre meg nem tehetnek 18-as karikát. Orosz minta alapján készült, ott is tilos minden formában a Pride.
2021. jún. 11. 18:38
 9/18 anonim ***** válasza:
21%
szerintem meg kéne szüntetni, full felesleges, figyelem hiányos "férfiak" ugrándoznak a kocsikon egy szál gatyában, utakat kell lezárni miattuk, semmi értelme, ugysem érnek el vele semmit, max mégtöbb utálkozók toboroznak maguknak, amit megtudok érteni, mert nem ilyen felvonulgatással kéne elfogadtatni magukat
2021. jún. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem a betiltásának támogatásáról szólt a kérdés. Egyébként szerintem meg évi egyetlen egy napot sajnálni tőlük amikor szabadon "mozoghatnak" az országban, ott is kizárólag Budapesten, mindenki megérdemel, ha már az év többi napján nem tehetik meg legtöbb helyen ugyanezt.
2021. jún. 11. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!