Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Otthoni idős gondozáshoz...

Otthoni idős gondozáshoz kellene kérelmet írnom, tud nekem ebben valaki segíteni?

Figyelt kérdés
Nagypapámról lenne szó, ugyanis tartósan fekvő beteg már, és az otthoni ápolásához kellene nekem írni egy kérelmet, hogy ezt az egészet elbírálják. Egy mintával is sokat segítenétek. Köszönöm szépen!

2021. jún. 25. 21:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Azt írd bele, amit a 9. hozzászólásban leírtál. Megszólítás, aláírás, dátum. Fiókba kerül úgyis, de hivatal, hát kell nekik a papír.
2021. jún. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, sikeresen megoldódott minden a kérelem nem is volt olyan nehéz, mint aminek valójában hittem. :D Egy kis jó hírt is írjak, a nagyapám kezd jobb formában lenni, eszeget szerencsére (persze olyat amit szeret) most már nem makacskodik annyit se szerencsére, mert látja hogy mennyi mindent akarunk tenni érte, és figyelembe van véve az is, hogy ő mit szeretne. Ki nem bírja állni az idős otthonokat, jobban szereti a saját otthonuk kényelmét a mama mellett :) Még egyszer köszönöm mindenkinek aki segített ^^
2021. júl. 11. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!