Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tehetek ha nem állítja...

Mit tehetek ha nem állítja vissza a munkaviszonyom a munkáltató jogerős bírósági itélet után sem?

Figyelt kérdés
2021. júl. 5. 10:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Feljelented.
2021. júl. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ismételten pereskednem kell vele?
2021. júl. 5. 10:55
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Pereskedhetsz, de ettöl nem lesz jobb a helyzet, az egyetlen épeszü megoldás más munkahely keresése!
2021. júl. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
Mi van? Te egy olyan munkahelyre akarsz kajak visszamenni ahol senki nem kivancsi rad? Gyurcsany te vagy az? :D
2021. júl. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Állapodj meg velük valami összegről, amit megkapsz, és felejtsd el őket. Ha ennyire nem akarnak látni, minek akarsz oda visszamenni?
2021. júl. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Állapotosként küldött el a terhességem 5.hónapjában. Eszem ágában sincs vissz menni, de ha nem rendezi a munkaviszonyom nem leszek a GYED-re jogosult, és nem ezért dolgoztam évekig. Azért nem mindegy hogy a méltányosságit kapom-e vagy azt a jövőben, ha már a fizetésem és a többit sem adta ki.
2021. júl. 5. 11:39
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor mond el neki hogy vagy vissza állítja vagy mész a bíróságra.
2021. júl. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ott voltam, jogerős az ítélet de ennek ellenére sem történt semmi változás. Néztem ügyfélkapun, még mindig nem él a munkaviszony.
2021. júl. 5. 11:48
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor nincs más teendő jelenzsd fel, de 15napja van a fellebezésre. Ha jól tudom , várj a jogerős ítelet után 14napot és jelentsd fel. De amúgy tényleg beszélj vele előbb , ha azt mondja nem fogja vissza állítani akkor jelentsd fel és még pénzbírságot is kap.
2021. júl. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Andizsuzsi ***** válasza:

"de 15napja van a fellebezésre. Ha jól tudom , várj a jogerős ítelet után 14napot és jelentsd fel"


Jogerős ítélet után nincs fellebbezés. Attól jogerős.

2021. júl. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!