Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tehetek feljelentest v valamit...

Tehetek feljelentest v valamit, hogy visszaszerezzem a penzemet?

Figyelt kérdés

Mivel nem beszeltem akkor az adott orszag nyelvet ahol eltunk, parom intezkedett a bankban hogy bankkartyam legyen, amire a fizetesemet utaltak.

Ugy erkeztunk a bankba akkor, hogy nekem csinaltatunk bankkartyat.

Alairtam ahol kertek, teljes nyugalomban voltam hogy gyulik a penzem a bankban.


Teltek az evek, kapcsolatunk megromlott.

Akkor tudtam meg hogy tarsaskartyat csinalt volt parom. S azt irattak velem ala, amelyrol en akkor nem tudtam, nem is sejtettem, de meg a gndolatomban sem fordult meg ez. Ket kartya volt, s minkettot o hasznalta. Nem adta, hiaba kertem.

Felhavi fizetessel kaptam kezembe a kartyamat, miutan kulonk koltoztunk.

Tudom felnott fejjel tudnom kellett volna mit irok ala.

De a nagy szeretetben, biztam akkor a paromban, hogy lesz egy bankkartyam csakis az en nevemen.

Osszes penzem elszedte.

Felre tajekoztatott, becsapott.


2021. júl. 8. 00:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ezt esélytelennek látom. Eleve nem értem a logikádat:te úgy gondoltad, hogy a te teljes fizetésed megy a számládra, és ő tart el téged, vagy mi? És évekig nem tűnt fel, hogy nincs bankszámlád, amin pénz lenne?
2021. júl. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem arra vartam hogy o tartson el, hanem mivel nala volt a bankkartyam, nagyon minimalis ennivalot vett csak. Havonta nem fogyott el az osszes fizetesem, kulfoldon jol kerestem.
2021. júl. 8. 08:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézd, ti egyfajta élettársi közösségben éltetek, nyilván ment pénz rezsire, közlekedésre, ruhára, szórakozásra stb. Nem csinálhatod azt, hogy levonod a fizetésedből a kaját, és kéred a különbözetet. Ha külön kasszát akartál volna, nyitsz külön bankszámlát, utólag nem változtathatod meg a szabályokat, nem hinném, hogy ezzel érdemben bárki foglalkozna.
2021. júl. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!