Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a szomszéd csak az én...

Ha a szomszéd csak az én telkemen keresztül tud kimenni az autóútra a kamionjával mert a homokút használhatatlan, akkor építhetek kerítést a telkemre?

Figyelt kérdés

A telkemnek nincs semmilyen kötelezettségi szerződése vagy hogy hívják ezt hogy a szomszédaim használhassák. A jegyző mondta hogy ennek utána kell nézni de nincs.


Új szomszédom lett, és a kamionjával minden reggel az én telkemen át hajt ki az autóútra. A tanyáink mellett van homokút de használhatatlan, azonban az sem megoldás hogy kamionutat csinál az én telkemből, főleg úgy hogy csak a telek közepén tud átférni a kamionnal és a hálószoba ablakomtól 2 méterre jön el, minden hajnalban rá kell felébrednem. Arról nem beszélve hogy már meglátszik a nyoma a kamionnak a füvemen, és ez csak rosszabb lesz.


2021. júl. 10. 15:59
 1/4 anonim válasza:
100%
Ha nincs törvényi kötelezettséged akkor azt csinálsz amit akarsz. Főleg,hogy a telek a tiéd.
2021. júl. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs szolgalmi jog bejegyezve, akkor építs nyugodtan kerítést!
2021. júl. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hagyja kint a kamiont meg a telked elott valahol ... miert is kell neki hazig menni azzal a monstrummal? Foleg a telkeden keresztul.
2021. júl. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kerítés nagyon drága. Cölöpök, vezérdrót, kerítés anyag, stb... Könnyű szétvagdosni. Egyszerűbb, ha ásol egy árkot, azt tönkre sem tudja tenni.
2021. júl. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!