Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez esetben tehetek jogi...

Ez esetben tehetek jogi lépéseket a szomszédom ellen?

Figyelt kérdés

Új lakók, két hét után meguntam, hogy 7/24-ben szól a Nótár Mari, mondtam nekik lejjebb csavarhatnák a hangerőt, azóta föl vannak háborodva és haragudnak. Kertészkedés közben pisilnem kellett, nem mentem be, hanem a kertemben végeztem el, egy tetszőleges bokornál. Nos a szomszédból sem láthattak rám, az ablakot pont takarja a kerítésem, viszont a tető alatt (tehát magasan) kamerát telepített ami pont a kertemre néz. Háttal álltam egyébként az ominózus esetnél a kamerának. Lényeg, hogy kirakott facera "szomszéd hudjozik" címmel. Arcom, micsodám nem látszik, de ettől függetlenül elég undorító a saját udvaromon felvételt készíteni rólam, s főleg kirakni facera.

Mit lehet tenni? Kaphat ezért büntetést?



2021. júl. 17. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a te kertedet nem is vehetné a kamera.
2021. júl. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 hájaaa ***** válasza:
8%
A kamera nem nézhet a te területedre, csakis a sajátjára...de valszeg álkamera ha engem kérdezel mert csórók nem fognak telepítgetni kamerákat
2021. júl. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
igen , ügyvéd vagy jegyző . ez háború vagy ők vagy te de valaki költözik majd . a te esetedben az ingatla 50% bukta
2021. júl. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne, ez elég durva dolog. Rendőrségi feljelentés, plusz bejelentés itt:

[link]

Illetve ügyvéddel konzultálj, polgári per kártérítésért mennyire reális, mennyit jövedelmezhet.

2021. júl. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én is azt hittem, hogy kamu kamera, de 100% azzal vett fel, mert a kerítés miatt máshonnan rám se látna. Van pénzük egyébként, csak viselkedni és írni nem tudnak.
2021. júl. 17. 13:09
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

2


De ha álkamera lenne, hogyan tette volna fel facera?

2021. júl. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
"Mit lehet tenni?" ... legkozelebb szarj is oda, de ne fordulj el a kameratol hanem mosolyogj bele :))))
2021. júl. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
A jegyző talán segít, de nem biztos zaj miatt. A fotót szerintem meg ne feszegesd, tök égő.
2021. júl. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Halgasd a Notàr Marit:)))
2022. júl. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!