Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tudunk kezdeni egy öregass...

Mit tudunk kezdeni egy öregasszonnyal, aki a lépcsőházba ürít?

Figyelt kérdés
4.emeleten lakik, és legalább 2 hetente egyszer előfordul, hogy nem ér fel, és a földszinttől a 4.ig fos folt van mindenhol, a szagról ne is beszéljünk. Általában felmos maga után ha egyszer végez, de mindig hagy maradványt és a szag nem múlik el. Nem tudom már ez hányadik alkalom, de mire a 4.ről lemegyek meghalok, és tudom hogy sajnálnom kéne szegényt, mert nem tudja visszatartani, de nem egészséges más ürülékét szagolni és kerülgetni
2021. júl. 20. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Ürítsetek vissza az ajtaja elé, hogy elgondookozzon mit tesz ő
2021. júl. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
Fel illene takarítanotok.
2021. júl. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Ezért kéne bevezetni a kötelező sorkatonaságot az ilyen nyámnyila páváknak.
2021. júl. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Cseréljen vele lakást a földszinti lakó.
2021. júl. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Keress rá, hogy létezik-e erre a célra pelenka, és vegyetek neki egyet.
2021. júl. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
hacsak nem bolond az öregasszony, azért erre létezik többféle megoldás is.
2021. júl. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én szólnék, hogy vegyen pelenkabugyit. Kevésbé ciki venni, mint megélni azt, hogy a saját székletét takarítja, ráadásul nem is jól. El kell fogadnia, hogy ez így nem lehet. Finoman mondanám, hogy bocsásson meg Gizi néni, én és többi lakó nem akarjuk szagolni, és ön nem tudja úgy feltakarítani, hogy teljesen eltűnjön. Kérem, tessék pelenkát, pelenkabugyit venni. Bizonyára önnek sem kellemes élmény, hogy emiatt kell panaszkodunk.
2022. szept. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!