Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kiskorúaknak nemátalakító műtét?

Kiskorúaknak nemátalakító műtét?

Figyelt kérdés
Tényleg ennyire beteg világot élünk? Mi lesz a vége sötét középkor? Vagy majd nyugaton is női körülmetélés is legitim lesz ezek után?
2021. júl. 21. 12:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
36%

Héát igen. Gondolj csak bele, mi liberális magyar lotyók csak arra várunk, hogy átoperáltassuk később megszülető gyermekeinket.


Hát igen.

2021. júl. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ez nem liberalizmus, hanem súlyos elmebetegség.
2021. júl. 21. 12:03
 3/22 anonim ***** válasza:
13%
Mi ebbe a gond? Miért ne lehetne egy 10 évest átoperáltatni ha azt akarja? Fejtsd már ki nekem fityiszes.
2021. júl. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Lesz itt még kemény diktatúra sajnos, ha a liberális demokrácia idáig sűlyed. Akkor mondjuk egy 10 éves gyereket teletetováltatni is tök okés szerintük? Bár az nem teszi tönkre az egészségüket. Akkor pl eladni a fél veséjét mellette.
2021. júl. 21. 12:05
 5/22 A kérdező kommentje:
3: te beteg vagy, és fideszes a jó ...d. 10 éves átoperáltatni, te jó ég, ha unikornis akar lenni, akkor meg szarvat kéne rá operáltatni??
2021. júl. 21. 12:06
 6/22 anonim ***** válasza:
50%
4# Szerintem okés, sőt egy 10 éves gyerek veséjét is el lehet adni ha neki ez a döntése. A testével mindenki maga rendelkezik ez egy emberi jog.
2021. júl. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
21%
Az szerinted nem teszi tönkre az egészségét, hogy pl. fiúként kell élnie, viselkednie miközben nőnek érzi magát?
2021. júl. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
74%

Én már elő is jegyeztettem a gyerekeimet a nemátalakításra, a fiamból lány lesz, a lányomból fiú. Mondjuk, így ugyanott leszek, mint előtte, hiszen lesz egy fiam, meg egy lányom, de legalább nemátalakítva lettek, és ez fontos! Sőt, már a rokonaim, ismerőseim gyerekeit is beprotezsáltam, és ha ellenállnak, rájuk küldöm Brüsszelt! Minden fiúból lányt, és minden lányból fiút KELL csinálni, ez a modern világ alapköve!


Legalábbis a Fideszesek szerint így gondolkodik egy liberális. Ami persze hülyeség, de én már rájuk hagyom.

2021. júl. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
18 év alatt nem lehet saját döntés, főleg 14 alatt, mivel úgymond nem beszámítható, mert GYEREK te őrült..
2021. júl. 21. 12:07
 10/22 A kérdező kommentje:
8: pedig nem minden liberális elmebeteg, eredetileg nem is arról szólt a dolog. De most ők ezekkel az lmbt betegséggel lesznek azonosítva..
2021. júl. 21. 12:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!