Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Bolti lopás 14499ft.Feljelente...

Bolti lopás 14499ft.Feljelentettek Mennyi idő mire megérkezik a levél hogy kihallgatásra kell mennem ?

Figyelt kérdés

Sziasztok tegnapi nap folyamán bolti lopáson kaptak 14499ft értékben loptam el parfümöt amit nagyon bánok már és soha többi ilyet nemteszek.A kijáratnál várt a biztonsági őr mondta hogy látta hogy eltettem be is ismertem de kihívták a rendőröket,mondtam nekik hogy első esett és nem is lesz több annyira bánt a bűntudat jegyzőkönyv készült és feljelentés ,kérdésem az lenne hogy mire számíthatok milyen büntetés lesz esetleg van itt valaki akinek van személyes tapasztalata?es hogy mennyi idő amire be hívnak kihallgatásra?mennyi idővel előtte szólnak hogy be kell menni ? mert én jovohet keddtől vasárnapig külföldön tartózkodom es hogy addig még nemfogjak küldeni az időpontot vagy már előtte ?beismertem tettemet vállalom a következményeket is csak ez a jővöhét ami zavar engemet

Válaszokat előre is köszönöm .



2021. aug. 3. 20:01
 1/3 Rick válasza:
100%
Ha jól tudom a lopás 50000 Ft alatt csak szabálysértés, nem bűncselekmény. Tehát nem lesz valami hatalmas a büntetés. A többi kérdésre nem tudok válaszolni.
2021. aug. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Pénzbírság
2021. szept. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mi lett a vége az ügyednek? Hasonló eset történt velem.
2022. ápr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!