Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elloptak a pénztárvámból...

Elloptak a pénztárvámból 50-60e Ft-ot, érdemes bejelentést tennem? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sajnálatos módon elvesztettem, majd egy külföldi állampolgár megtalálta és oda is adta, csak addigra ki volt nyitva és hiányzott belőle az összeg.


Mi a tapasztalat? Ekkora összegnél már célszerű bejelentést tennem? Mit fognak csinálni? Foglalkoznak majd az ügyemmel? Érdemes vessződni a procedúrával?


Előre is köszönöm



#lopás #külföldi állampolgár #elntűnt péztárca #rendőrség lopás bejelentés #magyarország európai únió
2021. ápr. 26. 08:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sose lesz meg sajnos.Én tuti nem csinálnék semmit belőle.Kár az időt,energiát pazarolni.És ezt jóindulatból írom.
2021. ápr. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2 percnél többet nem fognak foglalkozni vele.
2021. ápr. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ha esetleg voln kamera a helyen ,akkor sem?
2021. ápr. 26. 09:17
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

Akkor azt nyilván megnézik, de sok reményed ne legyen. Nem vagy te Orbán Ráhel.

Volt egy olyan eset, ahol mobilt loptak el, azonnal jelentették, kamera volt, el is fogták az illetőt, de már nem volt meg a mobil. Érdekes módon az orgazda már nem került képbe, utána már nem kutattak.


Pénznél rosszabb a helyzet: ma már nem szokás addig verni az illetőt, amíg bevallja. Különben meg honnan kerülne meg a pénz? Honnan lehetne egyáltalán tudni, hogy mennyi volt?

2021. ápr. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Most elszomorodtam, mint Orbán viktor a jogállamiság kérdése miatt.


Okés, köszönöm szépen a válaszokat, nagyon segítőkészek vagytok! :)

2021. ápr. 26. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!